В Україні знизять ціну на газ: якою вона буде

В Україні знизять ціну на газ: якою вона буде
LIGA.net
  • Рішення про зниження тарифів ухвалили на енергетичній нараді за участі президента 13 січня. .
 

На час карантину або до кінця опалювального сезону Кабмін поновить державне регулювання цін на газ для побутових споживачів. Ціни у комунальних платіжках мають знизитися на понад 30%. Таке рішення ухвалили на енергетичній нараді за участі президента, уряду, НКРЕКП, очільника "Нафтогазу" і фахівців у галузі економіки. Про це сьогодні, 13 січня, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Водночас відповідне повідомлення опублікувала пресслужба Офісу президента України.

На час карантину уряд встановить ціну на газ на рівні 6,99 гривні за кубічний метр. 

  • "Рішення про державне регулювання ціни тимчасове і буде задіяне до кінця опалювального сезону або до кінця карантинних обмежень. За цей час Уряд та інші органи влади зможуть сформувати всі умови, аби ринкові правила запрацювали повною мірою. Такі правила означатимуть, що окремі газопостачальники більше не зможуть користуватися своїм монопольним становищем та захмарно підвищувати тарифи", - написав Шмигаль у своєму Telegram каналі.

 

За словами виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка, це рішення повністю запрацює вже з лютого 2021 року. Окрім цього, планують знизити ціни в галузі розподілу газу та зменшити абонплату.

  •  "Ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Ми як держава повинні стояти на захисті своїх громадян, а це означає — в економічному плані теж... Однак пам’ятайте, що ми зберігаємо реформу. Ці зміни – не крок назад. Це зміни, які потрібні кожному українцю у зв’язку зі складною економічною ситуацією, у якій ми опинилися через пандемію. Обмеження тарифної сітки – це ідеологія лише карантинних заходів", - наголосив президент Зеленський, якого цитує його офіційний сайт. 

Читайте також: У Хмельницькому одночасно пройшли два мітинги проти карантину та підвищення тарифів 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (34)
  • Вадим Чернюк
    Беже вбережи Україну від довбойо...Ів!!!
  • Людмила Старічкова
    Давайте не дурити людей. Яка знижка ціни на газ на 30%? Газ в січні 2020 р. коштував 5,868 грн.за куб., в травні- 2, 948 грн., а вже листопад і грудень- 8,875. Від якої цифри знижка в 30% ? Від якої? Хто собі вішає медалі і за що?
  • Anonymous
    Акція від держави: Отримав платіжку інфаркт у подарунок.
  • Ольга Данчак
    Підняли, знизили... Рухаємось, гріємось!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:39 Викрав «BMW», а потім «Suzuki»: судитимуть 18-річного жителя Старокостянтинова 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 2 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень Від читача 15:51 Війна за розум: головні правила інформаційної безпеки під час бойових дій. 20:03 Смертельна аварія на коліях у Хмельницькому: дізналися про стан 18-річного Микити, який вижив 19:19 «На щиті» повертаються 6 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:42 Бензин Е10, надбавки до пенсій та старт вступної кампанії: головні новації липня 18:01 Назавжди 31: у Хмельницькому попрощалися з Георгієм Даменією 17:29 На Хмельниччині судитимуть 35-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої падчерки 16:54 У Хмельницькому вручили державні нагороди родинам загиблих захисників (ІМЕНА) photo_camera 16:18 Хмельницький серед лідерів із доброчесності та протидії корупції: результати дослідження 15:36 На Ярмолинеччині водій напідпитку намагався дати хабаря патрульним 14:52 У яких будинках в Хмельницькому в липні проводитимуть обслуговування газових мереж (АДРЕСИ) 14:09 Кому дістануться дорожні мільярди Хмельниччини: зв'язки з нардепами, кримінальні справи та фірми зі збитками 13:35 Інтернет 5 Гбіт/с у Хмельницькому: «Еверест» запустив космічну швидкість (новини компаній) 13:19 Засудили одного з голів громад Хмельниччини за розтрату 1,9 мільйона гривень 12:44 Поліція розпочала досудове розслідування за фактом забруднення Південного Бугу 12:05 ДБР арештувало готельно-ресторанний комплекс сина Крупи в парку Чекмана 11:29 У Південно-Західному мікрорайоні міста тимчасово не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up