Вдень, 19 жовтня, на Хмельниччині збили «шахед»

Вдень, 19 жовтня, на Хмельниччині збили «шахед»
Фото: mil.in.ua
  • Вранці 19 жовтня в області оголошували повітряну тривогу.
  • Лунали вибухи — працювали сили ППО.

Сьогодні, 19 жовтня, у Хмельницькій області лунали вибухи. За попередніми даними, вони пов'язані з роботою протиповітряної оборони. 

Так, сьогодні о 10:57 в регіоні оголосили повітряну тривогу. Близько 11:00 години Повітряні сили ЗС України повідомили про загрозу застосування ударних БпЛА для Хмельницької області. Об 11:11 написали, що “Шахеди” рухаються у напрямку Старокостянтинова. Місцеві Telegram-канали повідомили про звуки вибухів.  

Через декілька годин в обласній військовій адміністрації прозвітували – відпрацювала ППО.

«Сьогодні вдень наші сили ППО збили 1 БПЛА типу «Шахед». Станом на цю годину, повідомлень щодо травмованих, загиблих чи пошкодження майна не надходило», – розповів начальник Хмельницької ОВА Сергій Тюрін. 

Варто додати, що цієї ночі окупанти знову завдавали ударів по Україні, випустили понад 100 повітряних цілей. Наші сили ППО збили 42 «шахеди» та 4 керовані авіаційні ракети, – повідомляють у Повітряних Силах. Відбивали атаку в Одеській, Сумській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Чернігівській, Полтавській, Миколаївській та Херсонській областях.

Нагадаємо, за вчорашню добу на Хмельниччині кілька разів лунала тривога. Вночі, 18 жовтня, як ми повідомляли раніше, було збито 8 дронів. Під час ранкових тривог було збито ще 7 безпілотників. Обійшлося без жертв та руйнувань.

Читайте також: 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Юлія Номировська
Юлія Номировська - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up