Від COVID-19 на Хмельниччині померло двоє чоловіків

Від COVID-19 на Хмельниччині померло двоє чоловіків
Фото ілюстративне
  • Стало відомо ще про два смертельних випадки в області.

У Хмельницькій області зафіксували ще два летальні випадки від COVID-19. Про це інформують у пресслжубі обласної державної адміністрації станом на сьогодні, 4 вересня. 

Стало відомо про смерть 64-річного хмельничанина. Чоловік помер вдома, діагноз медики йому підтвердили посмертно.

Також помер 85-річний чоловік з Ярмолинецького району. Його серце зупинилось у Дунаєвецькій центральній районній лікарні. 

Як додають в ОДА, в області наразі 58 смертельних випадків від COVID-19.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олег
    Чому не озвучують статистику хворих  по мікрорайонах,як в Києві?
  • Тетяна Рудковська
    Чому не було допомоги?
    Де дії сімейного лікаря, хто винен?
    Розповідайте громаді, а хтось себе ставить на місце загиблого, що треба змінити, щоб не було "посмертно встановлено"?
    ttt435 reply Тетяна Рудковська
    Чому не було допомоги? - наверно не было денег у него на помощь. У нас же платная медицина по сути, как и хочет молодежь.



    Де дії сімейного лікаря, хто винен? - семейный врач тоже боится заболеть, и если даже обращался к семейному врачу, то могли его бесплатно положить в больницу где есть кто может оплатить свое лечение ?



    Розповідайте громаді, а хтось себе ставить на місце загиблого, що треба змінити, щоб не було "посмертно встановлено"?

    - народу, а тем более громади где то там 64 летний пенсионер как то параллельно.

    Ставим на месте, страшно когда видишь "буханку" с врачами которые ездят ставят диагноз  "посмертно встановлено".

    В этой стране по сути каждый сам за себе, есть финансы с тобой будут играться, нету - посмертно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:39 Мільйони пасажирів і мільйони збитків: основні показники хмельницького «Електротрансу» 17:21 У поліції Хмельниччини є відкриті вакансії: кого шукають і які умови роботи 16:42 Замість служби — СТО: повідомили про підозру екскомандиру військової частини з Хмельниччини 16:05 Як хмельницькі нардепи голосували за декриміналізацію порно (ІНФОГРАФІКА) Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 15:20 Під час російської атаки на Хмельниччину загинули військові: ДБР розпочало провадження 15:01 «Мав золоті руки»: у Хмельницькому попрощались із Героєм Андрієм Мазуром 14:21 У ДСНС Хмельниччини знову змінився керівник: деталі 13:53 Ексначальники поліції Хмельниччини: чим запам’яталися і де вони зараз 13:13 У Хмельницькому водій врізався у припарковане авто та втік з місця ДТП: його розшукали 12:30 Лікарня у Хмельницькому отримала найпрестижнішу відзнаку за лікування інсульту 11:55 Браконьєра з Хмельниччини засудили до 2,5 років обмеження волі 11:13 У Старокостянтинові п’яний хлопець за ніч викрав два авто зі стоянки 10:19 Які ліцеї Хмельницького мають найбільше випускників-відмінників 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Бойову медикиню з Хмельниччини нагородили орденом «За мужність» 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 28 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:36 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:00 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини: імена
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up