Від “туалетного маніяка” до п’яних байок. Які хибні виклики отримують хмельницькі рятувальники

Від “туалетного маніяка” до п’яних байок. Які хибні виклики отримують хмельницькі рятувальники
  • Хмельницькі рятувальники в день отримують від 400 до 800 викликів.
  • Всі вони різного змісту, тож не обходиться без дивних чи хибних випадків.
  • Які ж вигадані історії часом повідомляють хмельничани на лінію “101” й “112”?
  • Дізнавайтеся в матеріалі про “туалетного маніяка”, псевдосамогубця чи про інші чудернацькі випадки.

На годиннику було близько 18 години. Робочий день майже добігав свого кінця. Та лише не в працівників рятувальних служб. Адже ті мають роботу в незалежності від того, скільки показує годинник. Так от, коли стрілки вже майже дійшли до позначки “18”, по проспекту Миру промчалася пожежна машина зі звуковим сигналом. Як це і буває зазвичай, чимало людей озирнулися й провели її поглядом. А в їхніх очах так і читалося запитання: “Що сталося?”

Журналісти теж відносяться до тих, хто має роботу поза графіком. Тому побачивши машину із рятувальниками, я взялася дізнаватися, куди ж вони помчалися. Подзвонивши до пресслужби ГУ ДСНС України в Хмельницькій області вдалося з’ясувати: рятувальники виїхали за викликом на пожежу. Однак приїхавши, стали свідками лише ледь помітного диму, що нависав над смітником. Тож зміст повідомлення, яке отримали, не збігся із дійсністю.

Пізніше журналістка vsim.ua дізналася: подібні історії є невід’ємною частиною роботи надзвичайників. При цьому, вони часто стикаються із дивними й хибними викликами, з якими найчастіше звертаються саме мешканці Хмельницького.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua

Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up