Відлуння війни: на Ярмолинеччині знайшли 100-кілограмовий снаряд

Відлуння війни: на Ярмолинеччині знайшли 100-кілограмовий снаряд
  • Артилерійський снаряд калібром 125 мм відкопали у селі Перегінка.
  • Згодом небезпечну знахідку знешкодили піротехніки.

Артилерійський снаряд калібром 125 мм часів Другої світової війни відкопали напередодні у селі Перегінка. Як зазначили у прес-службі Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, вранці 9 вересня знахідку знешкодили піротехніки на спеціально відведеному майданчику.

У ДСНС нагадують, під час виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не беріть їх до рук, не переносьте, не розбирайте, тим більше, не кидайте їх у багаття. Одразу повідомте про знахідку за номером телефону "101". 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:46 На Хмельниччині BMW із кримінального провадження передали військовим 11:15 PON від «Еверест» у Хмельницькому: справжній стандарт якості, а не просто «оптика» (новини компаній) 11:01 У Хмельницькому 18 березня прощатимуться з трьома військовими 10:04 На Хмельниччині чоловік викрав BMW з незамкненого гаража: суд виніс вирок Від читача 10:31 Понад 1000 безоплатних кар’єрних консультацій: як мешканцям Хмельниччини допомагають знаходити нову роботу 09:19 У Хмельницькому затримали військового у СЗЧ 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Ніч із невеликим морозом: погода на Хмельниччині 17 березня 20:48 22 тисячі доларів за інвалідність у Хмельницькому: деталі справи і вирок 20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 17 березня 20:05 Сергій Болібрух та Валерій Пилипчук: Хмельниччина втратила двох військових 19:34 Підпалив залізницю за 200 доларів: суд виніс вирок хмельничанину 19:13 В 13 разів перевищив норму: у Хмельницькому спіймали пʼяного водія 18:42 На «швидких» Хмельниччини з’явилися чорні стрічки: вшановують загиблих медиків 18:10 В ДТП у Хмельницькому районі загинув 29-річний лейтенант Роман Ферманчук 17:29 Десятки жителів Хмельниччини оштрафували у ці вихідні за підпали трави 16:53 Склали 13 протоколів: на Хмельниччині патрульні зупинили неповнолітніх мотоциклістів 16:29 Більше 7 тисяч хворих за тиждень: яка ситуація з ГРВІ на Хмельниччині 15:51 У Хмельницькому попрощаються з двома загиблими військовими: Володимиром Смірновим та Сергієм Войтковим 15:05 Які країни для відпустки обирають хмельничани: напрямки та ціни
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up