Вихідні у грудні: скільки днів будуть відпочивати українці

Вихідні у грудні: скільки днів будуть відпочивати українці
Фото ілюстративне
  • Перший місяць зими насичений святковими днями. 
  • Скільки вихідних будем мати у грудні – читайте далі.

Грудень подарує українцям кілька додаткових вихідних днів. Вони передбачені в календарі офіційних свят.

Традиційно вихідним уже буде 25 грудня, оскільки тоді католики святкують Різдво. Окрім цього, Кабмін призначив перенести робочі дні - 30 і 31 грудня, які припадають на понеділок і вівторок, на суботу - 21 і 28 грудня. Зробили це, аби з початком Нового року українці відпочили чотири дні поспіль — з 29 грудня по 1 січня, інформує 24tv.

Отже, святковими вихідними у грудні будуть такі дні:
– 25 грудня – Католицьке Різдво;
– 30 грудня – вихідний день.
– 31 грудня – переддень Нового року.

Таким чином, у грудні ми отримаємо 10 вихідних, це традиційні суботи-неділі й державні та релігійні свята. Загальна кількість календарних днів у місяці – 31.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (2)
  • Галина
    Не всі так будуть відпочивати. Хмельничанам-базарникам депутати обласної і міської влади нарахують за їхню ж землю , землю хмельничан, за КОЖЕН ДЕНЬ  оренди, плюс за туалет , туалети теж депутатів, пісі 3 грн, помий руки-3 грн, каки -5 грн за РАЗ. Плюс за світло, плюс оплата в пенсійний за весь місяць, за 30 днів, плюс в налогову. Навіть якшо заболів, невийшов, все одно плоти - депутати хочуть ЖЕРТИ

    А в пенсійному базарникам. не так як всім людям, а форма ок-5 і ок-7 видається пуста. у всіх людей заповнена, зараховується стаж, а базарникам замість стажу одиниці чи нулі. За 30 років проплат - всього 2 неділі стажу, не так як в людей ВОНИ, ЩО НЕ ЛЮДИ, ХУДОБА???
    Андрей reply Галина
    Более хитрожопых товарищей чем базарники, еще надо поискать. Пенсию все равно получают, хотя ни копейки на нее не платили, субсидии получают - потому что официально безработные. Только стонут и рассказываю как им плохо живется. Идите на завод, в СИЛЬПО на кассу или в Эпицентр за минимальную зарплату и будет жизнь у вас в шоколаде, раз на базаре так плохо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:38 Майбутні вибори в Україні: що показало дослідження про місце проживання виборців 20:10 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини 19:00 Справа Крупи, фіктивні служби й не тільки: що розслідує ДБР на Хмельниччині Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 18:19 Не змогли врятувати: у Хмельницькому попрощалися з Євгеном Белезюком 17:44 На Красилівщині оштрафували п’яного водія електросамоката 16:52 У Славуті судитимуть чоловіка за незаконне зберігання зброї: деталі 16:07 Без батька залишилися двоє дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Захаркевичем play_circle_filled 15:25 В ДТП у Дунаївцях постраждала 85-річна жінка 14:44 Де шукати лавандові поля на Хмельниччині: локації та ціни 14:23 Який дитячий одяг буде найпопулярнішим цього сезону? (новини компаній) 14:06 У Хмельницькій міськраді створили комісію проти сексизму та домагань: як вона працюватиме 13:01 Олімпійський вогонь у Хмельницькому: архівні фото і спогади учасників photo_camera 12:27 10 років — за канабіс: судитимуть 27-річного жителя Хмельниччини 11:38 14 липня в Олешині не буде газу на 5 вулицях міста: де саме 10:49 Із 15 липня у Хмельницькому можуть запровадити нові тарифи на воду: проєкт рішення 09:39 Відзнаками «За оборону України» нагородили двох ветеранів зі Славути
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up