Вночі посеред села на Хмельниччині вщент згоріла Toyota

Вночі посеред села на Хмельниччині вщент згоріла Toyota
Фото ілюстративне: mandarin-news
  • Пожежа сталася у Волочиському районі 4 квітня.
  • Причина загоряння наразі встановлюються. 
  • На щастя, ніхто не постраждав.

Близько 2-ї години ночі у селі Бокиївка виникла пожежа на одній із вулиць. Палав автомобіль "Toyota Camry". Вогонь помітили місцеві мешканці та викликали рятувальників.

Як зазначають у ГУ ДСНС області, вогонь знищив автомобіль. Причина пожежі та збитки встановлюються. Нещасних випадків на пожежі не було.

Читайте також: Вночі на Кам'янеччині з палаючого будинку врятували двох людей

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Грози накриють Хмельниччину 7 червня: прогноз погоди 17:07 Загинув під час першого бойового виходу: хмельничани попрощались із Артемом Грошем 16:09 На Хмельниччині викрили мережу нелегальних автоматів з водою: підприємця оштрафують на 1 млн грн 15:16 У Хмельницькому відбувся випуск ліцеїстів-прикордонників 2026 (ФОТО) Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 14:11 На Хмельниччині зареєстрували 32 випадки хвороби Лайма від початку року 13:14 У Хмельницькому районі браконьєри наловили риби на 2 мільйони гривень 12:22 У Хмельницькому розшукують безвісти зниклу Тетяну Чередниченко 11:29 На Хмельниччині легковик врізався у припарковане авто: травмувалася жінка 10:44 Міський пляж Хмельницького визнали небезпечним для купання – МОЗ 09:30 У Хмельницькому районі полеглих захисників нагородили посмертно (ІМЕНА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up