Зеленський здобуває перемогу на президентських виборах: результати Національного екзит-полу (ОНОВЛЕНО)

Зеленський здобуває перемогу на президентських виборах: результати Національного екзит-полу (ОНОВЛЕНО)
  • Свого суперника Петра Порошенка він випереджає на 47,5%.

  • Такі дані станом на 20:00 публікують три соціологічні служби.

Перемогу на президентських виборах здобуває Володимир Зеленський. Його підтримали 73% українців, які прийшли на виборчі дільниці. Петро Порошенко набирає 25,5% голосів. Ще 1,5% виборців зупсували бюлетені. Такими є результати Національного екзит-полу станом на 20:00.

У розрізі регіонів Володимир Зеленський мав таку підтримку:

  • захід — 56,9%
  • центр — 70,2%
  • південь — 85,4%
  • схід — 87,3%

Результати Петра Порошенка такі:

  • захід — 41,3%
  • центр — 28%
  • південь — 13,5%
  • схід — 11,5%

Соціологічне дослідження проводили три соціологічні служби — Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Київський міжнародний інститут соціології та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. Попередні результати стали відомі сьогодні, 21 квітня, о 20:00.

Екзит-пол — різновид соціологічного дослідження, що передбачає опитування виборців на виході з виборчих дільниць після голосування.

А про те, яким цей день був на Хмельниччині, ви можете дізнатися за посиланням.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (12)
  • Євген Кравцов
    Логічно оголосити дострокові П.В. Чого чекати півроку?!
  • Олег
    Прийшло на все готове і всім невдоволений, все не то і все не так, піпец, а сам читає з заготовок
  • Олена Кравчук
    Яке горе(  але ж опитування проводилрсь до дебатів, думаю це не точний результат
    Анонім reply Олена Кравчук
    До яких дебатів, яке опитування?))))) Це екзіт-пол))))
  • валентина
    ЖАХ УЖАСНеможет быть Юлька в екзетполе тоже была первой, нужно подождать точных результатов Ужас
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:17 У Райківецькій виправній колонії у пакеті з сухофруктами знайшли наркотики 17:40 Судитимуть експолісмена з Хмельницького, який привласнив 2,5 млн грн речових доказів 16:57 Дружина до останнього чекала дива: підтвердили загибель військового Володимира Демчишина 16:07 Житло у гуртожитках: що пропонують у Хмельницькому та які ціни photo_camera Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 15:23 На Хмельниччині засудили водійку, яка напідпитку збила 16-річну дівчину 14:41 В Україні з’явиться День української музики: як голосували хмельницькі нардепи 14:00 У Хмельницькому — аварійні відключення світла: коли відновлять 13:25 Римма Зюбіна, зіркове журі та фіналісти: 13-й Чілдрен Кінофест оголошує ключові імена (новини компаній) 13:17 Хотіла заробити на біржі — втратила 678 тис.грн: шепетівчанка потрапила на гачок шахраїв 12:39 Через ремонт дороги на Зарічанській, тролейбуси курсуватимуть за іншими маршрутами 11:57 Замкнув у машині й вчинив насильство: на Хмельниччині засудили 30-річного чоловіка 11:13 В ДТП на Летичівщині травмувалися двоє людей 10:32 Хмельниччина — серед лідерів за кількістю угод із продажу землі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 У Хмельницькому проведуть «Медичний пікнічок»: програма заходу 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Грози та штормовий вітер: погода на Хмельниччині 27 травня 20:54 Підпалив відділення банку за 800 гривень: деталі справи і вирок 20:11 Хмельничани подарували сім’ю чотирьом дітям із інтернату: історія подружжя photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up