Як у Хмельницькому чистять Південний Буг (ФОТО)

Як у Хмельницькому чистять Південний Буг (ФОТО)
Фото прес-служби Хмельницької міської ради
  • Розчистка дна річки від мулу та сміття триває вже кілька місяців

  • Виділили на це 4 мільйони гривень.

  • Чиститимуть водойми і наступного року.

Уже третій місяць у Хмельницькому розчищають русло Південного Бугу. Цього року міська влада запланувала очистити річку на ділянці від дамби навпроти старого цукрового заводу до мосту на вулиці Кам’янецькій. Виділили на це 4 мільйони гривень. Зараз роботи тривають на ділянці від вулиці Трудової до Старокостянтинівського шосе.

Фото прес-служби Хмельницької міської ради

— Очистку річки проводимо за допомогою драглайна, — розповів журналістам vsim.ua начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Олександр Луков. — Роботи ускладнює заболочена місцевість навколо річки. Ґрунт нестійкий і машинам складно знайти опору. Мул скидаємо поряд із водоймою. Очистка позитивно вплине на стан річки. На деяких ділянках на дні багато листя, яке постійно гниє та погано впливає на екосистему.

Відео дня

Розчистку водойм планують продовжити у 2019 році, зокрема хочуть розчистити два канали для зниження рівня ґрунтових вод, що розташовані у Лезневому. Крім того, хочуть розчищати і за межами міста, однак цьому заважають особливості законодавства. Річ у тім, що з міського бюджету не можна фінансувати будь-які роботи, що ведуться за межами міста. Цього року планували розчищати і річку Плоску, однак необхідна для цього сума — понад 20 мільйонів гривень — виявилася завеликою для міського бюджету.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up