Як виглядає нове відділення соціального центру у Хмельницькому (ФОТО)

Як виглядає нове відділення соціального центру у Хмельницькому (ФОТО)
Фото - Хмельницька міська рада
 • У відділенні можуть перебувати люди, які опинились у кризових ситуаціях, а також післяінсультні хворі, яким потрібен догляд.

У Хмельницькому відкрили відділення цілодобового тимчасового перебування осіб, які опинились у складних життєвих ситуаціях. В закладі, що на Перемоги 7а, зможуть перебувати літні люди, яким потрібен догляд, а також їхні родини.

Приміщення обладнали усім необхідним кухонним, пральним, спортивним обладнанням, меблями і технікою. Загальна вартість всього разом з благоустроєм – близько 10 мільйонів. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради.

Відео дня

Відділення може одночасно обслуговувати 15 осіб. Є функціональні ліжка, одномісні і двомісні кімнати. Також у центрі добудували два класи для Університету третього віку. Є також приміщення для фізичної та психологічної реабілітації, маніпуляційна, господарські та адміністративні приміщення.

У відділенні можуть проходити реабілітацію післяінсультні хворі, а також перебувати рідні, які їх доглядають. 

"Мета функціонування відділення досить обширна. Це і здійснення денного та цілодобового догляду, і короткотермінова допомога сім’ям в догляді за лежачими хворими членами родини на час проведення ремонту або усунення інших проблем в помешканні, також створення умов для тимчасового відпочинку сім’ї, яка здійснює догляд за хворими чи літніми членами родини, забезпечення хмельничан,які опинилися в кризових ситуаціях, тимчасовим цілодобовим доглядом, в т.ч. під час оформлення в стаціонарні заклади постійного перебування", - зазначають у міській раді.

Кого ще будуть приймати:

Хмельничан похилого віку, особи з інвалідністю, особи які опинилися в складних життєвих (кризових) ситуаціях і потребують денного або цілодобового догляду. Перебувати у закладі можна від однієї доби до трьох місяців. 

Які послуги надаватимуть:

 •  денного догляду;
 • соціальної адаптації;
 • цілодобового догляду;
 • послуги, направленні на покращення стану здоров’я: насичення організму киснем (кисневий коктейль), підтримка опорно-рухового апарату (тренажерний зал), фітотерапія, ароматерапія, покращення загального стану організму із застосуванням апаратів фізіотерапевтичного кабінету.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
 • Мария Крищук

  Чи є вакансіїї?
 • Галінка Гнідко

  Працівники вам  потрібні
 • Оля Гарницька

  !!!!!
 • Володимир Федоров

  Ст- шосе 7)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up