Як виглядають різдвяні вертепи у костелах Хмельницького (ФОТО)

Як виглядають різдвяні вертепи у костелах Хмельницького (ФОТО)
  • Традиційно костели облаштовують вертепи до Різдва.

  • Католики відзначають це свято 25 грудня.

Хмельницький увійшов у період новорічно-різдвяних свят. Минулого тижня відзначали День Святого Миколая, а вже завтра, 25 грудня, католицька громада міста відзначатиме Різдво. Традиційно до свята в костелах міста облаштовують вертепи, які також називають шопками.

Вертепи зображують момент народження Ісуса Христа. Окрім нього, у шопці є образи Діви Марії та Йосипа, а також інших персонажів та тварин. У костелах Хмельницького при оформленні використовують сіно та гілки ялинок. Костел Святої Анни, що у Гречанах, облаштував шопку в приміщенні, костели на проспекті Миру та Пілотській — при вході до будівлі. Переглядайте різдвяні вертепи на фото.

Костел Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії

Пілотська, 8/1

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up