З бутербродами і без довгих промов: що відбувалось на молитовному сніданку у Хмельницькому

З бутербродами і без довгих промов: що відбувалось на молитовному сніданку у Хмельницькому
  • Чиновники, духовенство і бізнес зібрались сьогодні, 22 серпня, на третьому молитовному сніданку. 
  • Перед запрошеними виступив голова Духовної ради, а також декілька чиновників. Говорили недовго. 
  • Під час легкого ранішнього перекусу спілкувались у неформальній обстановці. 
  • Як проходив молитовний сніданок, бачили журналісти vsim.ua. 

Вже втретє у Хмельницькому напередодні Дня незалежності збираються чиновники та священики. На так званому молитовному сніданку у неформальній обстановці вони спілкуються та налагоджують зв’язки. Подібні заходи вже багато років є традиційними у таких країнах як США, Німеччина чи Велика Британія.

Сьогодні зранку, 22 серпня, у виставковій залі місцевої художньої школи зібралось більше 50 людей. На молитовний сніданок покликали не лише представників влади і духовенства, але й підприємців, депутатів та ЗМІ. Вхід на захід був відкритий лише за запрошеннями. Усіх присутніх реєстрували. Потрібно було назвати своє прізвище і тоді оголошували, за який столик сідати. В залі розмістили дванадцять столів. Саджали так, аби за кожним з них був і чиновник, і священик, і підприємець, і представник громадськості або ЗМІ. Зробили це для того, аби вони могли поспілкуватись між собою.

Розпочали захід зі спільної молитви. Перед присутніми виступив хор. Вони співали “Отче наш”. Після цього з короткою промовою до присутніх вийшов голова Духовної ради Хмельницького владика Антоній. Він говорив про те, що у будь-якій ситуації кожен має залишатися людиною і варто об’єднуватися для досягнення великих цілей - миру в Україні.

- Ми займаємо відповідні посади у земному світі, але всі ми є люди. Звичайні люди, створені за образом та подобою Божою. Я хочу, щоб це спілкування було як у великій родині. Ми маємо таку подію, щоб нагадати собі і один одному, що в країні важке положення, продовжується війна. Я хотів би, щоб швидше запанував мир, щоб до мене повернувся мій рідний Сімферополь, щоб повернувся Донбас до тих українців, які були змушені його покинути через війну. Я хочу, щоб все відновилося у межах нашої України та існувала наша чудова Хмельницька область, - сказав присутнім отець Антоній.

Після недовгих промов від мера і голови ОДА кожен міг з’їсти бутерброд та поласувати фруктами або цукерками. Загалом захід тривав півтори години. Традицію проведення подібних молитовних сніданків планують підтримувати щороку перед Днем незалежності.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up