З полону повернули прикордонника, дружина якого чекає у Хмельницькому

З полону повернули прикордонника, дружина якого чекає у Хмельницькому
Вікторія щоп'ятниці брала участь в акції "Поверніть Героїв з полону", 2024, Хмельницький. Фото: Суспільне.
 • Після останнього обміну полонених в Хмельницький повертається прикордонник Дмитро.

 • Чоловік був в полоні з травня 2022 року.

Вчора, 8 лютого, Україна повернула з російського полону ще 100 захисників. «Нацгвардія, прикордонники, ЗСУ. Більшість – захисники Маріуполя»,— повідомив президент Зеленський.

Одним з тих, хто повернувся в Україну, є прикордонник Микола з Маріуполя, дружина якого чекає на нього у Хмельницькому. До полону чоловік потрапив 26 травня 2022 року.

Про це Суспільне Хмельницький розповіла дружина Миколи Вікторія.

Відео дня

"Він проходив службу в морських прикордонних військах у Маріуполі. 23 лютого 2022 року їх викликали до місця базування щодо провокації російської армії, відтоді я більше його не бачила", — пригадує жінка.

 

Вікторія каже, у березні разом з дитиною і родиною чоловіка машиною виїхала з Маріуполя: "Ми тримались, виживали, але чим далі, тим обстріли були частіші з усіх видів зброї. 17 березня ми виїхали, три дні добирались до Хмельницького".

 

Жінка розповіла, 30 січня цього року Миколі виповнилось 34 роки. Майже упродовж двох років з моменту останньої зустрічі не мала змоги зв'язатись з чоловіком.

"З лютого по квітень я ще трохи мала з ним зв’язок. У квітні ми могли тільки переписуватись. 26 травня 2022 року він мені подзвонив і сказав: "Я в полоні, чекай мене". Він дзвонив з Оленівки. Після того у нас з ним зовсім не було зв’язку: ні дзвінків, ні листування. У те місце, де він був, нічого не доходило. Це неймовірно важкі два роки очікування", — каже Вікторія.

Жінка розповіла, увесь період перебування у Хмельницькому брала участь в акції "Поверніть Героїв з полону".

"Кожну п'ятницю у вітер, сніг, дощ чи мороз зі зламаним пальцем і температурою виходила на акцію, щоб боротись за кожного героя, який у полоні й на передовій. У мене немає свят, тільки очікування обміну", — поділилася Вікторія.

За її словами, з чоловіком ще не розмовляла, чекає його телефонного дзвінка.

Нагадаємо, під час обміну полоненими, який відбувся 31 січня, в Україну повернувся захисник “Азовсталь” з Хмельниччини - Дмитро. Історію його матері, яка чекала на сина 22 місяці - читайте тут.

 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
 • Alexander Moseychuk

  Їй пощастило - таки дочекалася...
 • Любов Попович

  Дай Бог усім нашим захисникам повернутися додому переможцями
 • Oksana Stahova

  🙏🙏🙏

keyboard_arrow_up