З понеділка відключення світла посиляться, – Укренерго

З понеділка відключення світла посиляться, – Укренерго
 • Енергетики повідомили, що вимкнення електрики стануть сильнішими, аніж були до цього.

Наступного тижня ситуація в енергетичній системі в Україні буде складнішою, і відповідно посиляться відключення світла. Про це заявив голова правління Укренерго Володимир Кудрицький в інтерв'ю Українській правді.

За його словами, наступного тижня ситуація зі світлом погіршиться у зв’язку зі зростанням енергоспоживання через повернення спеки, а також внаслідок виведення в ремонт чергового енергоблока АЕС.

Кудрицький зазначив, що це призведе до того, що в цей період ситуація в українській енергосистемі "буде відчутно складнішою", ніж було до цього.

Відео дня

"Ми будемо мати справу відзавтра вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня - ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС", - розповів він.

Де дивитись графіки відключень

Журналісти «Всім.юа» щоденно оновлюють графіки відключення світла у Хмельницькому та області відповідно до даних Обленерго. Їх переглянути можна за цим посиланням. Відповідно до опублікованого графіка, переважну частину доби, а саме з 11:00 до 23:00, відключатимуться дві черги одночасно. В публікації також подали інструкцію, за якою ви можете знайти свою чергу.

Читайте також: Відключення газу у Хмельницькому 17-21 червня. Список адрес

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (26)
 • Анастасія Мамчур

  Непридатна для життя країна, варто націоналізуіати електромкрежі, яким чином усі високовольтні лінії викупив приватний монополіст, мали б шанс змінити постачальника і купувати  де інде; з таким " разючим" вигаданим дифіцитом набитих єврейських кишень
 • Иван

  Спекуляція не всі тупі блоки навантажте хоть на 40 % а не світло відключайте
 • Анатолій Пелихівський

  Графік несправедливий в одних відключають два рази а 1 і 2 черга раз напевно живе еліта обленерго
 • Читач62

  Графік дали. 4 черга з 11 до 14. А виключили 5-30, включили 6-30. В 7-30 знову відключили. Як так?

keyboard_arrow_up