З якими піснями виступатимуть у півфіналі учасники "Євробачення-2017"

З якими піснями виступатимуть у півфіналі учасники "Євробачення-2017"
  • Перший півфінал національного відбору до "Євробачення-2017" відбудеться цієї суботи, 4 лютого. 
  • У ньому візьмуть участь вісім учасників.
  • Кожен з них вже представив на розгляд публіки та журі власні композиції. 

"Євробачення-2017" проходитиме в Україні. Активно обирати представника, який виступатиме від нашої країни, почнуть вже з 4 лютого. В цю суботу відбудеться перший півфінал національного відбору "Євробачення". У ньому візьмуть участь вісім учасників. Вони вже підготували кліпи, які подадуть на розсуд журі та глядачів. Суддями конкурсу обрано Костянтина Меладзе, Джамалу та Андрія Данилка. Які композиції підготували учасники?

Гурт "С.К.А.Й" змінив назву

Відомий тернопільський гурт змінив своє ім'я. Відтепер вони називатимуться SKAI. Свою композицію "All My Love For You" вони записували у Чикаго. 

Композицію "Make It Real" представили Роман Веремейчик та гурт "Lumiere"

Рок-гурт "Lumiere" також змінили назву для виступу. Відтепер вони виступатимуть разом із Романом Веремейчиком. Своєю піснею хочуть піднести цінність кохання на нову висоту. 

 Британський рок можна почути у виконанні "Monochromeа"

Це поки що новий колектив альтернативної музики. Вони грають вітчизняний та британський рок. На відборі до пісенного конкурсу пропонують пісню "Blue Bird". 

 Стиль electro swing представить колектив "Laliko"

Ще один новий гурт в українській музиці представляє солістка Лалі Ергемлідзе. Вони створюють свою музику за допомогою поєднання сучасного та класичного. В такому жанрі на розсуд журі представили свою композицію "Sugar whisper"

 Дует "Сальто назад" представив композицію "О мамо"

Саша Слободяник та Сандра Самбо створили гурт 6 років тому. Свою піснею "О мамо" вони хочуть звернути увагу на сімейні цінності

MamaRika поставила на композицію "We are one"

Анастасія Кочетова, яка змінила псевдонім із Еріки на MamaRiky робить ставку на композицію "We are one". 

 

"TAYANNA" та Макс Барських створили композицію "I LOVE YOU"

Тетяна Решетник, яка стала зіркою популярного шоу "Голос країни" спільно із Максом Барських створили композицію про кохання. Саме її Тетяна презентуватиме на конкурс під превдонімом. 

 

Арсен Мірзоян представить композицію "Geraldine"

Ще один співак, який "засвітився" на "Голосі країни" також подав свою композицію на участь у півфіналі національного відбору. Пісня виконується французькою мовою та присвячена доньці Чарлі Чапліна - Джеральдіні. 

 

Це лише перший півфінал. Другий відбудеться 11 лютого, а третій - 18 лютого. Представника на "Євробачення-2017" від України визначать у фіналі, який відбудеться 25 лютого. Голосуватимуть не лише судді, а й глядачі. Зробити це можна буде за допомогою sms. 

Читайте також:

В Україні представили слоган і логотип Євробачення-2017

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:11 Хмельниччину пригріє: прогноз погоди на 7 березня 19:19 Серце зупинилося після поранення: у Хмельницькому попрощались з Олегом Ковальчуком 18:30 «Писала листи, які до нього не доходили», – дружина звільненого з полону Андрія Меджибіжського photo_camera 17:27 У Хмельницькому попрощалися з військовим Володимиром Бобровим, який захищав Україну з 2014 року Від читача 10:39 93 тис кілометрів оптичних ліній - Укртелеком підбив підсумки 2025 року 16:47 На Хмельниччині чоловік викрав із ферми 10 мішків міндобрив: йому оголосили підозру 16:01 У Хмельницькому 7 березня попрощаються з трьома воїнами 15:14 Деталі ДТП біля Головчинців, в якій загинув військовий 14:30 Дев’ятеро жителів Хмельниччини повернулися з полону під час нового обміну 13:55 Збував зброю та допомагав виїхати за кордон: на Хмельниччині затримали киянина 13:08 Світовий рекорд у сфері медицини зафіксували у Камʼянці-Подільському 12:39 Позов від вбивці та штраф 34 тисячі: як на Хмельниччині судяться з ТЦК 12:25 Куди піти на тренування у Хмельницькому: огляд фітнес та танцювальних студій 12:03 18 тисяч за іспит на права: у Хмельницькому викрили інструктора автошколи 11:31 В ДТП біля Головчинців загинув військовий Петро Насадюк 11:05 Ремонти у під’їздах Хмельницького: що роблять і скільки це коштує 10:01 На Хмельниччині авто злетіло в кювет і перекинулося: пасажирів витягували патрульні 09:22 У Хмельницькому вперше провели обласний жіночий Молитовний сніданок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up