За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО)

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО)
  • Вчора у різних районах області сталося два десятки пожеж в екосистемах.
  • Усе через спалення сухотрав'я. 

Упродовж минулої доби, 29 березня, на Хмельниччині зафіксували два десятки пожеж, що сталися в природних екосистемах. Загоряння сталися у різних районах області. У більшості випадків, причиною пожеж ставав підпал.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області, загальна площа всіх пожеж минулої доби перевищила 43 гектари. На щастя, ніхто з людей не постраждав. 

Слід зазначити, що 29 березня в обласному центрі на вулиці Старосадова вогонь знищив 2 гектари  сухої трави. Ймовірна причина пожежі — потрапляння малокалорійного джерела запалення. 

У ДСНС закликають людей не випалювати сухотрав’я, адже таким чином завдається шкода насамперед здоров’ю людей. Також через спалення трави руйнується екосистема, адже при трав’яній пожежі гинуть усі живі комахи і тварини, що мешкають у траві і на поверхні ґрунту.

Читайте також: У Хмельницькому продовжують масово палити суху траву – 7 пожеж за добу

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №1 на сайті vsim.ua​​​​​​​

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №2 на сайті vsim.ua

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №3 на сайті vsim.ua

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №4 на сайті vsim.ua

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №5 на сайті vsim.ua

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №6 на сайті vsim.ua

За добу на Хмельниччині згоріло понад 40 гектарів сухої трави (ФОТО), фото №7 на сайті vsim.ua

 Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

keyboard_arrow_up