За паління опалого листя хмельничанам загрожує до 1700 гривень штрафу

За паління опалого листя хмельничанам загрожує до 1700 гривень штрафу
Фото: ugorod.kr.ua
  • Містянам нагадали про заборону спалювати сміття та листя.
  • Зазначають, що за це загрожує штраф від 340 до 1700 гривень.

Щороку восени виникає одна і та ж проблема, пов’язана зі спалюванням опалого листя. Хмельничанам нагадують про небезпеку, яку несе людині та навколишньому середовищу таке "прибирання" та просять не спалювати сухе листя.

Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста нагадує, що відповідно до Правил благоустрою території міста Хмельницького забороняється спалювати листя, гілля, сухостій, сміття, побутові та інші відходи. За порушення цих правил загрожує штраф - від 340 до 1700 гривень.

Також містянам нагадали, що з листя може бути добриво.

"Альтернативою спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності є компостування. Метод компостування - безпечний спосіб переробки листя та інших органічних відходів, що не шкодить довкіллю та здоров’ю людей".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сергій
    Учора після 19 години міський пляж затягнуло так, що люди як могли прикривалися від диму. Патрульні проїхали декілька разів по Бандери/Кам'янецькій, але очі напевне замулило.
  • Олександр Януш
    Управління з питань єкологіі зняло захисні окуляри.Шановні відірвіть своі теплі місця та навідайтесь в район школи №29 після 20-00 будете приємно вражені подихавши цілющим Гречанським повітрям
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:09 На Хмельниччині оголосили лауреатів престижної премії імені Миколи Дарманського: список 18:18 Голова облради зустрілась з діаспорою в Брюсселі: молились за Україну 17:30 Довічне отримав чоловік з Хмельниччини за зґвалтування дитини 16:41 Нардепам з Хмельниччини – по 200 тисяч на витрати: пояснення змін та реакція суспільства Від читача 12:08 Онлайн-варта України: як працює проєкт BRAMA та чому важливо долучитися 16:08 Двійнята Маріна та Каріна вийшли заміж в один день: історія сестер з Шепетівщини photo_camera 15:30 Автотроща з 5 загиблими у Хмельницькому районі: розслідування справи завершили 14:49 Хмельницького підприємця вивезли в ліс та прострелили ногу. Нападників судитимуть 14:01 Четверо волонтерів з Хмельниччини отримали відзнаки від Зеленського 13:13 У Хмельницькому продукти для військових продавали у місцеві магазини, — поліція 12:30 16-річна хмельничанка готувала теракт проти ЗСУ: буде суд 11:44 Землю під Хмельницьким труїли виробництвом пального. Судитимуть директора 11:01 Розшукують водія, який переїхав жінку та втік у Чемерівцях 10:01 Голова Хмельницької облради долучилась до Молитовного сніданку в Європарламенті 09:30 Хмельничан запрошують заколядували для військових на камеру 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 грудня (ІНФОГРАФІКА) 21:01 На Хмельниччині прогнозують ускладнення погоди 20:40 Графік відключень світла на 5 грудня у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 20:21 На щиті повертаються військові з Хмельниччини: Василь Кащук, Ігор Остахов, Олег Полігов, Володимир Поліщук, Василь Шинкарук 19:54 Планові відключення світла у Хмельницькому на 5 грудня (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up