Заборонити учням користуватися телефонами у школах. У міськраді розглянуть петицію хмельничанки

Заборонити учням користуватися телефонами у школах. У міськраді розглянуть петицію хмельничанки
  • Петиція набрала достатню для розгляду кількість голосів.

Гаджети заважають навчанню. Саме через це учням варто заборонити користування телефонами під час навчального процесу, впевнена хмельничанка Наталія Гришнюк. Жінка пропонує мерії звернути увагу на цю проблему та навіть написала відповідну е-петицію.

  • "В зв'язку з критичною ситуацією користування мобільними під час перерв та уроків в школах міста пропоную заборонити користування мобільними під час шкільного процесу. Діти повністю втратили увагу на уроках, бажання спілкуватись з однолітками, псують зір, зривають уроки граючись в телефонах.З метою поліпшення ситуації пропоную підтримати Французький досвід, зберегти цікавість до спілкування з однолітками, здоров'я наших дітей та нервові клітини освітянам", - йдеться у зверненні.

Станом на 5 серпня петицію підписали 511 осіб з 500 необхідних. Відтак, її розглянуть на сесії міськради, щоправда, коли саме, невідомо.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (55)
  • Олександр Симчишин
    Потрібно закон приняти, який заборонятиме користування неповнолітніми смартфонами. Дозволено буде лише кнопковий. Так само як не можна їздити на мотоциклах, автомобілях тощо до повноліття. Думаю, що це досить правильно і можливо реалізувати
  • Денис
    Цікаво тут читати поради про кнопковий телефон. Це канає десь в 1-2 класі максимум. Далі така дитина буде предметом насмішки. Для сильних характером це фігня, і то, авторитет не той, а для слабких це взагалі жесть. Це ж діти, в них ієрархія більш явно виражена, ніж в дорослих, де часом на різниці в статусі не наголошують.
  • Natasha Biduyk Natasha
    Підтримую на всі 100%
  • Olga Zhur
    Ні
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:35 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 31 січня 21:01 На Хмельниччині попрощаються з трьома загиблими військовими: Андрієм Биковим, Дем’яном Косенковим, Віктором Пасічником 20:03 На вихідних в Україні до –30. Що чекати на Хмельниччині 19:01 В ДТП загинув 37-річний капітан з Хмельниччини Володимир Тимчишин. З ним попрощались Від читача 18:16 У 2025 році за результатами документальних перевірок до держбюджету спрямовано майже 6 млн гривень 18:08 Шахраї заробляють на відключеннях світла на Хмельниччині: подробиці схем від поліції 17:30 Загинули на Донеччині. У Хмельницькому попрощались з Володимиром Заставнюком та Олександро Алєксєєвим 16:56 Відмова від загальних графіків відключень в Тернополі. Чи планується це на Хмельниччині? 16:06 Погрожував застрелити за вигаданий борг: на Хмельниччині затримали вимагача 15:22 Дві жительки Хмельниччини ошукали державу на 250 тисяч гривень: їх засудили 14:39 На Хмельниччині горіла зерносушарка: вогонь охопив 100 квадратних метрів (ФОТО, ВІДЕО) 14:01 Середня зарплата в Україні перевищила 30 тисяч гривень. Скільки заробляють на Хмельниччині 13:03 Був начальником РДА і бізнесменом, став військовим: інтерв’ю з Юрієм Басюком 12:23 Жебракували на вулицях: поліція забрала п’ятьох дітей у жительки Хмельниччини 11:55 На щиті — військові з Хмельниччини: Беркута Юрій, Лісков Микола та Присяжний Олександр 11:11 На Хмельниччині під час пожежі врятували 44-річного чоловіка 10:28 На Хмельниччині створили веломаршрут через Бакоту: він з’єднає два нацпарки 09:42 Чому у Хмельницькому «зі снігом зійшов і асфальт»: пояснення комунальників 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 30 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up