Захмарні ціни на оренду житла - мародерство, - Гамалій

Захмарні ціни на оренду житла - мародерство, - Гамалій
 • Керівник Хмельницької обласної адміністрації звернувся до тих, хто здає житло в оренду для вимушених переселенців.

"Вже зараз ми прихистили багатьох вимушених переселенців, забезпечивши їх усім необхідним. Багато хто з них не хоче залишатися на утриманні і бажає самостійно винайняти помешкання. На жаль, трапляються випадки, коли орендодавці встановлюють захмарні та нічим необгрунтовані ціни на житло. Доводжу до вашого відома: на мою думку, такі дії - це теж мародерство, наслідки якого в часи війни можуть бути неприємними, - заявив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

Також він звернувся до тих, хто здає житло в оренду через розміщення повідомлень у соцмережах. Попросив їх обов'язково перевіряти документи тих, хто заселяється. Адже в сусідній Рівненській області під час поселення затримали дівчину з російським паспортом із забороною в’їзду в Україну. Нею вже опікуються Спецслужби.

Нагадав він також і про те, що чоловіки-переселенці віком від 18 до 60 років, мають зареєструватися і стати на облік у військкоматі, або повернутися за місцем свого проживання. Без такої реєстрації їм дозволено перебувати 48 годин.

Відео дня

Читайте також: Центри допомоги біженцям та військовим у Хмельницькому: адреси й телефони

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (26)
 • Ameno Ameno

  Я хочу запевнити всіх Хмельничан, навіть якщо буде ядерна війна, армагедон, війна Галактик тут буде Украіна Тризуб Прапор! Тризуб ще треба зробити як Прапор! Хмельницький був ж і буде, незалежно від будь яких обставин, всі хто не погоджується на корню будемо присікат!
 • Ameno Ameno

  Сьогодні в супермаркеті 2 бабки років 80 Чтокают и акают, Галь иди сюда,  и тд я підійшов провів політінформацію, що хлопці гинуть саме за мову,, за Украіну,, в Киеве тоже чтокали и смеелись коли я на рідній мові говорив казали провінція неотесана, а сьогодні зустрів іх тут і спитав зачем в провинцию приехали? Відповідають вже украінською мовою!! Не кличте сюда руйькій мир!!! Киев вже накликав приютили дав хліб й кришу но порядкі тут наші конститутційні!!! А то там наворотило сюди приіхало не хоче говорити державною мовою вони знають куди іде руцькій корабль все!!! Нема чого гратись!! Тут Украіна була є і буде,, а то попіднімали хвоста зачуяли іго! Нифига Вам притисніть того хвоста!
 • Елена Рудакова

  То зробіть, так, щоб ціни не підвищували!!!  на період війни!!!
 • Валентина Дудар

  В аптеках на ліки ціни завищені, ще й немає необхідних ліків. Раніше можна було замовити, прийти і забрати ліки, зараз поки доберешся до аптеки, то вже хтось забрав останню пластинку. І продукти піднялись в ціні, але лиш би був мир, якось виживемо.

keyboard_arrow_up