Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски: скільки доведеться платити

Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски: скільки доведеться платити
  • Президент підписав закон, згідно з яким в Україні вводиться штраф за неносіння маски в громадських місцях — від 170 до 255 гривень. 

Президент Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

  • "Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року", - ідеться в повідомленні.

Відтепер штраф за неносіння маски у громадських приміщеннях та транспорті становитиме від 170 до 255 гривень.

  • "Документ сприятиме підвищенню соціальної відповідальності громадян і захисту їхнього здоров'я та життя, а також зменшенню кількості випадків зараження коронавірусною хворобою, що допоможе запобігти неконтрольованому зростанню кількості хворих на COVID-19 та перевантаженню медичних закладів", - переконані в Офісі глави держави.

Читайте також: 

В Україні рекордна кількість нових випадків COVID. Скільки у Хмельницькому

В Україні ввели "пріоритетні години" для пенсіонерів у магазинах: навіщо та коли

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (14)
  • Віталій Українець
    ще клоун за кафе не заплатив!
  • Natali Vasilevna
    Навіщо підтримувати те, що не допомагає?
    Навіщо штрафувати за те, що шкодить здоров'ю?
    Як бути алергікам та астматикам? Помирати в масках чи платити штрафи!!!???
  • Валентина Данчук
    Підтримую призендента
  • Ксюха Дуфанець
    Маски дистанції антисептики =НЕ ДОПОМАГАЮТЬ. Но підтримую,.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 16 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:10 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:28 Обіцяв зняти з розшуку в ТЦК за 3500 доларів: деталі вироку хмельничанина 19:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 15:55 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 18:40 На Хмельниччині попрощаються з 4 захисниками 17:51 Засудили жительку Хмельницького району за роботу на росіян: деталі справи 17:13 Помер хмельницький історик та краєзнавець Петро Слободянюк 16:31 У Хмельницькому 14 людей захворіли на сальмонельоз після святкувань у ресторані 15:41 У Нетішині судитимуть матір, донька якої потрапила в реанімацію із сепсисом 15:08 Відбулася міжрегіональна суспільно-наукова платформа «Хрещення. Становлення. Перемога» 15:01 Юні спортсмени з Хмельниччини представлять регіон на всеукраїнському фестивалі “Активна країна з Кернел” у Києві (новини компаній) 14:32 КТ і МРТ за гроші держави: скільки зробили у Хмельницькому та де 12:33 В ДТП у Старокостянтинові травмувався мотоцикліст 12:02 Це не останні кадрові призначення в освіті, — департамент 11:29 У мікрорайоні Ракове велосипедист збив 65-річну жінку 10:53 Симчишин призначив 19 директорів закладів освіти: імена 10:41 Житель Шепетівки передав росіянам відомості про військові об’єкти: деталі 09:38 Через Шепетівку курсуватимуть ще 5 потягів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up