Зеленський пропонує зробити державними шість свят. Які саме

Зеленський пропонує зробити державними шість свят. Які саме
Фото ілюстративне
  • Окремі релігійні свята можуть стати державними.
  • Зеленський доручив опрацювати це питання Кабміну.

В Україні може побільшати державних свят, а в українців вихідних. Володимир Зеленський доручив Кабміну разом з Всеукраїнською радою церков опрацювати питання про надання державного статусу окремим релігійним святам. Мова йде про: Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду. Наразі цей перелік ще не остаточний. Про це ідеться в указі глави держави №303/2020, опублікованому на сайті Офісу Президента вчора, 30 липня.

Метою президентського указу зазначено «забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав і можливостей усіх вірян, ушанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального та багатоконфесійного».

Далі Уряд має вивчити це питання та напрацювати пропозиції спільно із Всеукраїнською радою церков, релігійними організаціями та Українським інститутом національної пам’яті, після чого внести законопроєкт до Верховної Ради.


За чи проти? Друзі, що скажете? Діліться своїми думками у коментарях.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (15)
  • Юрій Гудок
    Я коли читаю новини про діяльність теперішньої влади і які закони вони приймають то я б з великим задоволенням розстріляв тих 73% дибілів що за неї проголосували. Терпіння закінчується просто. Тому наш народ бідний бо просто дурний.
  • Віталій Українець
    А день клоуна де?
  • Лена Дддддд
    В країні війна !
  • Ievgen Pervushyn
    ну, насправді, вірно. чому деякі християнські свята, до того ж виключно "східного обряду", як люблять казати, а насправді російського календаря...
    хоча в нас свобода віросповідування в країні, а перевагу надають якійсь одній.. хай всі мають рівні права

    хоча, якщо чесно, я вважаю, що краще всі релігійні свята потрібно забрати з державного календаря. релігія то одне, держава то друге
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:17 Авіакатастрофа на Хмельниччині: загинули двоє льотчиків бомбардувальника 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 17 червня: прогноз 20:09 Відключення світла у Хмельницькому 17 червня: у списку 75 вулиць 19:29 У трьох громадах Хмельниччини попрощаються із загиблими воїнами: Олексієм Ковальчуком, Анатолієм Першиним та Андрієм Слободенюком Від читача 21:33 6-ТИ РІЧНА ХМЕЛЬНИЧАНКА АРІНА КОРЧИНСЬКА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ НА НАЦІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ «МІНІ МІС УКРАЇНА 2026» 18:36 Хмельницькі волонтери опиняться на вулиці, якщо для них не знайдуть приміщення 18:09 На Хмельниччині директорка ліцею привласнила майже мільйон гривень: її увʼязнили 17:33 Черешня, полуниця і абрикоси. Які ціни у Хмельницькому і звідки привозять photo_camera 17:16 На Хмельниччині попрощались із 25-річним поліцейським Ярославом Рибіцьким 16:29 У Хмельницькому в школі побили 16-річного учня: нападнику загрожує до 5 років 15:52 Повідомлення про блокування рахунків від «Водоканалу»: що за листи отримують хмельничани 15:01 У Хмельницькому попрощалися з воїном Олександром Суходолею, який був зниклим безвісти 14:03 Оформлювали фальшиві медвисновки: на Хмельниччині викрили лікарку та підприємицю 13:22 Дочекалася двох братів із полону: історія Олени, яка щоп’ятниці виходить на акцію у Хмельницькому photo_camera 12:29 У Хмельницькому районі зупинили автомобіль із підробленими номерами кузова 11:54 У Красилові зіткнулися електровелосипед і «Skoda»: жінку госпіталізували 11:14 Поліція провела рейди у закладах Хмельницького через порушення комендантської години 10:33 У річці на Хмельниччині потонула жінка 09:31 Вдруге за тиждень: на Хмельниччині зафіксували землетрус
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up