Жінка вистрибнула з вікна 11 поверху: подробиці трагедії у Хмельницькому (ВІДЕО)

Жінка вистрибнула з вікна 11 поверху: подробиці трагедії у Хмельницькому (ВІДЕО)
  • Першою здійняла ґвалт через смерть жінки її донька, яка доглядала її після інсульту.
  • Сусіди ж переконані, що сама вистрибнути у вікно бідолашна ніяк не могла. 
 

Трагедія сталася вранці 27 січня в одній із багатоповерхівок міста. З вікна 11 поверху випала 82-річна жінка. Вона загинула на місці.

Як повідомляло "Суспільне", про загибель пенсіонерки поліції повідомила її донька. 

  • "Слідчі схиляються до версії, що загибла жінка вчинила самогубство. Ця версія ще буде перевірятися. По даному факту внесені відомості до єдиного реєстру досудового розслідування за статтею 115 Кримінального кодексу України вбивство з позначкою самогубство", - прокоментувала інцидент "Суспільному" старша інспекторка сектору моніторингу Хмельницького відділу поліції Людмила Берестовська.

Що ж сталося того дня, спробували з'ясовували журналісти "Надзвичайних новин".

Як відомо, пенсіонерку доглядала дочка, яка повернулася з Італії аби доглядала матір після інсульту, який вона перенесла кілька місяців тому. Вона першою і здійняла ґвалт через смерть матері. Того ранку вона зайшла до неї в кімнату, а там… – нікого, і тільки відчинене вікно. 

Сусіди не вірять, що жінка могла добровільно піти з життя. Вони переконують, що пані Ганна була сповна розуму та не збиралася помирати, правда жалілася, що її хвороба зіпсувала життя донці.

Детальніше у сюжеті:

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (51)
  • Денис Башинский
    Она подумала что может литать
  • Людмила Шевченко
    Доводять людей до відчаю
  • Mariya Kadygrob
    Вічна пам'ять і царство небесне нехай земля буде пухом глибоке співчуття рідним
  • Людмила Михальчук
    Нуда ще має бути жива.🤔?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:33 Нові температурні рекорди зафіксували на Хмельниччині 5 серпня 10:01 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:31 Вчителі з Хмельниччини увійшли в список 50 найкращих 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 6 серпня (ІНФОГРАФІКА) Від читача 08:06 Протидія мобінгу (цькуванню) у трудовому колективі: як розпізнати, які наслідки та як захистити свої права 21:33 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:41 Тюрін відсторонив заступника, спійманого на хабарі 19:40 У Хмельницькому підтвердили вирок мешканцю Тернопільщини за вбивство та зґвалтування 18:52 В двох ДТП на Хмельниччині травмувалися неповнолітні мотоциклісти 18:16 На Хмельниччині дозволили полювання на пернату дичину: наказ ОВА 17:37 Загинув під час першого бойового виходу: попрощалися з Василем Лазуткіним 16:54 Викрав авто, а потім двічі попався п'яним за кермом: засудили жителя Летичева 16:30 «Гармаш»: навіщо 1-й корпус «Азов» створив артилерійську бригаду (соціальна реклама) 16:20 Поміняв пензель на зброю: в Хмельницькому попрощались із захисником Андрієм Томчишиним 15:52 За заступника начальника ОВА Владислава Фалюша внесли заставу 15:30 Вступ 2026: рейтинг найпопулярніших вишів та коледжів Хмельниччини 14:48 Кубок області з футболу: результати жеребкування для 7 команд 14:17 4 серпня на Хмельниччині зафіксували температурні рекорди 13:46 Вакансії в патрульній поліції Хмельниччини: умови праці та зарплата 13:10 На Озерній тимчасово не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up