Змагання держслужбовців: у Хмельницькій ОДА нагородили кращих

Змагання держслужбовців: у Хмельницькій ОДА нагородили кращих
Фото - Хмельницька ОДА
 • На Одещині пройшла Всеукраїнська спартакіада. 
 • Змагання проходили серед держслужбовців і посадовців. 
 • Який результат привезли посадовці з Хмельниччини?

Збірна з Хмельниччини взяла участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців і посадовців місцевого самоврядування. Цього року змагання проходили у Чорноморську на Одещині. Команда з Хмельницької області здобула тут перемогу у загальнокомандному заліку. В рамках змагань футзалісти вибороли І місце, а волейболісти та тенісисти – ІІ. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької ОДА. 

Кращих державних службовців відзначили у стінах облдержадміністрації та вручили нагороди.  

"Скориставшись нагодою, присутні обговорили  актуальні питання організації та проведення таких змагань. Тож подякувавши державним службовцям за популяризацію здорового способу життя та заняття спортом, Сергій Гамалій висловив слова підтримки, всебічного сприяння та допомоги у вирішені озвучених питань", - інформують на сторінці ОДА. 

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
 • PutnickFree

  За чиї кошти цей бенкет?

  ЧитачЧитачів reply PutnickFree

  На сайті преЗЕдента набрала необхідні голоси петиція "Зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу "за кошти платників податків" відповідно до контексту. Розмір даного напису повинен бути не менше 25% площі інформаційного матеріалу."
  Так що скоро у цій статті мають дописати за чий цей бенкет.

keyboard_arrow_up