Зробіть запаси: на Озерній і Виставці 17 січня не буде води

Зробіть запаси: на Озерній і Виставці 17 січня не буде води
Фото ілюстративне
  • Через ремонтні роботи водопостачання призупинять у двох мікрорайонах із 9:00 до 21:00.

У Хмельницькому на завтра, 17 січня, запланували ремонтні роботи у системі водопостачання. Вони триватимуть на вулиці Панаса Мирного. На одній ділянці  будуть змінювати засувку діаметром 500 мм, на іншій — засувку діаметром 200 мм. Також будуть ліквідовувати порив на водопроводі.

Через ремонтні роботи водопостачання призупинять відразу у двох густозаселених мікрорайонах міста — Озерній та Виставці. Роботи триватимуть із 9:00 до 21:00.

«Запасіться водою», - додають у «Хмельницькводоканалі».

Відео дня

Також завтра, 17 січня, у місті будуть планові роботи бригад "Хмельницькобленерго". Тому відключать світло на десяти вулицях. 

 

Корисні посилання Хмельницькводоканалу

Також Хмельницькводоканал відновив роботу свого мобільного застосунку. За допомогою нього хмельничани можуть переглянути показання лічильників води, дивитися історію платежів та оплачувати рахунки, переходити на інші особові рахунки, дізнатися інформацію про чинні тарифи та стан рахунку.

Мобільний додаток — інтуїтивно зрозумілий, надійний та безпечний, заявляють на підприємстві. Поки що застосунок доступний на Google Play, та незабаром його можна буде завантажити і на AppStore.

Корисні посилання Хмельницькводоканалу

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up