Подорож Україною: скільки коштуватиме поїздка з Хмельницького до сусідніх областей (ІНФОГРАФІКА)

Подорож Україною: скільки коштуватиме поїздка з Хмельницького до сусідніх областей (ІНФОГРАФІКА)
  • Подорожувати Україною можна потягом, рейсовим автобусом або попуткою. 

  • Зазвичай залізницею дешевше, однак довше їхати. 

  • Швидше дістатися можна автобусом або ж ставши попутником. 

  • Розповідаємо про кожен з методів та його вартість. 

Тернопільські парки, львівський оперний театр та ужгородські сакури. Кожне місто України має свої визначні місця, історичні пам’ятки та цікаві локації, які варто побачити. Та не завжди є змога подорожувати на власному авто. Тут у пригоді стають пасажирські перевезення. Відтак можна скористатися послугами “Укрзалізниці”, автобусних перевезень або ж стати попутником іншим подорожувальникам. Ми проаналізували кожен із методів і порахували, за скільки можна доїхати до пункту призначення і яка тривалість поїздки. 

На ціну впливає низка чинників 

Варто зауважити, що ціна рідко буває сталою. На неї впливає чимало чинників. Наприклад, купуючи квиток на потяг додатково оплачувати доведеться за постільну білизну (+80 гривень), авторський чай (+15 гривень) або за дріп-каву (+25 гривень). Також ціни на білети варіюються залежно від того, як близько дата відправлення. 

Якщо обираєте рейсові автобуси, в таких випадках на вартість впливають умови, які пропонує перевізник та на якому транспортному засобі здійснюватиметься перевезення. Наприклад, за 700 гривень можна доїхати до Тернополя на комфортабельному автобусі де є туалет, розетки, вода, відеомонітори, клімат-контроль, Wi-Fi. Це – рейсовий маршрут, який здійснює міжнародні перевезення, тому Хмельницький й Тернопіль – лише проміжні станції. Однак і за 200 гривень можна дістатися до пункту призначення, де також передбачена частина умов. Все залежить від ваших побажань та фінансових можливостей. 

Відео дня

Що стосується подорожей з попутниками, то, згідно із даними з сайту “Блаблакар”, наприклад з Хмельницького до Тернополя можна доїхати за 155 гривень за 1 годину 40 хвилин. Їхатимете на Renault Megane. За 245 гривень поїздка здійснюватиметься на Honda CR-V. 

Для аналізу використали інформацію з офіційного сайту для купівлі квитків “Укрзалізниці”, також дані з ресурсів “Proizd.ua”, “Басфор”, “Блаблакар”.

Діапазон дат, на основі яких формувалася статистика: з 15.06 - 24.06 

Ціни на квитки на потяг вказані без урахування постільної білизни. 

Вартість зазначена на одну особу. 

 

 

 

Прямого сполучення немає 

До таких міст, як Луцьк, Рівне та Житомир з Хмельницького потягом так просто не доїдеш. Прямого сполучення немає. Їхати можна лише з пересадками. Наприклад, щоб дістатися до Рівного “Укрзалізниця” пропонує декілька варіантів подорожей. Один з них – до станції Красне (Львівська область). Плацкарт коштуватиме 113 гривень (без постільної білизни). Понад дві години очікування й тоді уже пересадка до Рівного. Вартість плацкартного квитка до кінцевої – 101 гривня. Загалом дорога займе 8 годин 23 хвилини. Є змога дістатися пункту призначення й через Козятин на Вінниччині. 

 

 

До Луцька потягом можна доїхати теж з пересадкою на станції Красне. До слова, на цьому напрямку є жіночі купе. Вартість квитка – 381 гривня. З Красного до Луцька білет коштуватиме 203-310 гривень (залежить від типу вагона). Є альтернативний маршрут через станцію Ярошенка. У такому випадку до пункту пересадки квиток обійдеться у 152 гривні, а звідти до кінцевої – 158-194 гривні. Найкоротший маршрут триватиме 9 годин, найдовший – 12 годин. 

 

Дорога до Житомира потягом пролягає через столицю. До Києва можна доїхати за 650 гривень у купе. А вже звідти до Житомира – плацкартом (163 гривні) або купе (219 гривень). Сумарно дорога займе орієнтовно 12 годин. Інший варіант – здійснювати пересадку у Вінниці. 

 

 

Читайте також: 

Відпочинок біля води у Хмельницькому та поблизу: ціни та карта

Де дешевше? Дізналися ціни на продуктовий набір в супермаркетах Хмельницького

З якими країнами торгує Хмельниччина? Ми проаналізували (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (2)
  • Solomon

    Божечко! Як же доступно, -а акції для пенсіонерів будуть?
  • Читач62

    Які подорожі під час війни,??? В голові не вкладається просто ...

keyboard_arrow_up