«Якщо буде алкоголь, то я стовідсотково проти», - настоятель Свято-Троїцького храму про «Старкон фест»

«Якщо буде алкоголь, то я стовідсотково проти», - настоятель Свято-Троїцького храму про «Старкон фест»
  • У Старокостянтинові «гримить» фестиваль середньовічної культури. 
  • Лицарські бої і гучна музика...
  • Що говорить про дійство настоятель храму, розташованого на території фестивалю. 

 

“Вперше у Старокостянтинові проходить триденний фестиваль середньовічної культури “Старкон фест”. З 25 по 27 серпня на території замку князів Острозьких можна побачити, як оживає історія. Якщо дуже хочеться на фест, але немає можливості приїхати цими вихідними, vsim.ua розкаже вам про всі події.”


Фест «гудить» на території замку князів Острозьких. Поряд з ним розташований Свято-Троїцький храм. Церква збудована у 1561 році Костянтином Острозьким і досі не бачила реставрації. Тут до цього часу проводять богослужіння щовихідних і у святкові дні. Настоятель храму отець Степан проводить тут служби і живе в будинку одразу навпроти локації, де триває фестиваль. Журналістам vsim.ua він розповів свої враження від фестивалю середньовічної культури «Старкон фест».

- Я подивлюсь, що тут буде. Організатори сказали, що все буде гарно і культурно. Це єдине спілкування, яке в нас було. Говорили про те, що мав бути організаційний комітет. Але я не знаю, чи був. Нас ніхто не запрошував. Якщо буде алкоголь, то це стовідсоткове "ні", - каже отець Степан. - Я проти всього, що стосується речей, які розбещують людину. Чи заважатиме мені музика? - Це все відносно. Останнім часом тут часто проводяться різні дійства. Можна і потерпіти, якщо воно буде на користь.

Свято-Троїцький храм був збудований як сімейна церква князів Острозьких. Він досі зберегся у первозданному вигляді. Настоятель храму каже, повна реконструкція від XVI століття так і не проводилась. В 1990-х роках були спроби реставрувати старовинну церкву, але через брак грошей, справу зайшла у глухий кут. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
10:20 Помер 41-річний поліцейський із Хмельниччини Ігор Мельник 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:50 На Хмельниччині 13-річний хлопець потрапив до реанімації після падіння з електросамоката 09:35 Коли безпека - не компроміс: як «Перша приватна лікарня» формує новий стандарт хірургії у Хмельницькому (новини компаній) Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 09:16 П’яний з трьома дітьми в салоні: у Нетішині водій протаранив зупинку 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 8 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 18:15 Дощі та до +25°: прогноз погоди у Хмельницькому на тиждень 17:22 8 червня на Хмельниччині попрощаються із 6 захисниками (ІМЕНА) 16:25 Троє нових начальників поліції на Хмельниччині: що відомо про їхні статки та кар’єру 15:27 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 14:17 Скільки коштує водопостачання у Хмельницькому та інших містах області: порівняння 13:20 Роботи замість двірників: у Хмельницькому планують залучити фронтові комплекси до комунальних робіт 12:25 Затримали хмельничанина, який тікав від поліцейських і травмував працівника ТЦК 10:49 Поліція повідомила деталі загибелі 18-річної дівчини у Хмельницькому
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up