16 березня у Хмельницькому можливий дощ

16 березня у Хмельницькому можливий дощ

Температура повітря цього дня коливатиметься від 1 до 4 градусів вище нуля.

Впродовж дня у Хмельницькому протримається похмура погода з проясненням. Вдень синоптики обіцяють дощ, який до вечора має закінчитись.

Найхолодніше цього дня було у 1952 році. Тоді стовпчик термометра опустився до позначки - 15 градусів. Натомість, найтеплішим цей день зафіксували у 1972 році. Тоді повітря прогрілось до + 15 градусів.

У цей день люди передбачали погоду на літо.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:25 Платне паркування на Проскурівського підпілля: кількість місць збільшать удвічі 13:23 На кордоні викрили хмельничанку з iPhone та AirPods на 17 мільйонів 12:24 На Хмельниччині 85-річний водій збив жінку на пішохідному переході 11:27 Горіли будинки та авто: за добу на Хмельниччині сталося 11 пожеж Від читача 12:14 Пропозиції до Бюджетної декларації на 2027–2029 роки 10:44 На Хмельниччині ремонтник викрав золото на 63 тис грн у господині будинку 09:30 Біля ТЦ «Агора» знайшли бойову гранату у смітнику 21:01 Хмельниччина готується до сильної спеки: погода на 27 червня 20:13 У Хмельницькому попрощалися з двома воїнами, яких понад рік вважали зниклими безвісти 19:29 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників: які є вакансії 18:38 Аномальні +39 на Хмельниччині: як пережити пік спеки 18:01 Обмін полоненими 26 червня: звільнили трьох воїнів з Хмельниччини 17:23 Понад 8 млн грн збитків: на Хмельниччині директор КП отримав підозру 16:44 Робота в комунальних підприємствах Хмельницького: кого шукають та скільки платять 16:16 Військові, медики, волонтери: кого нагородили на Хмельниччині до Дня Конституції 15:46 Ремонт за 1,6 мільйона: хто і що робить на перехресті Героїв Маріуполя та Грушевського play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up