Прогноз погоди в Хмельницькому на місяць (Новини компаній)

Прогноз погоди в Хмельницькому на місяць (Новини компаній)

Погода в Хмельницькому в лютому цього року повністю відповідатиме цій порі року. Аномальних заморозків, різких перепадів температури і глобального потепління синоптики не передають. А ось нічні морози і опади — можливі. Якою буде погода в м Хмельницькому в найближчі 30 днів — дізнаєтеся далі.

Температура повітря відповідає лютневій нормі

Люті морози в Хмельницькому можливі тільки в перших числах лютого. На перший тиждень синоптики передають до -10°C вночі і -2°C вдень. Але вже з 5 числа розпочнеться потепління. Середня температура в лютому вдень складе 2°C, а вночі - -3°C. Найтеплішим виявиться 17 і 24 число, коли на вулиці потепліє до 3°C вдень. При цьому увесь місяць зберігатимуться невеликі нічні морози. Але більше -5°C вони не складуть.

Днів з проясненнями очікується більше, ніж похмурих днів

Похмурі дні погода на місяць у Хмельницькому обіцяє нам на перші два тижні лютого. З 14 числа хмари розсіються, а небо стане яснішим. Друга частина місяця пройде з явними проясненнями. Також можливо декілька днів з яскравим сонцем. Але довіряти небесному світилу не варто: воно поки що слабо прогріває землю.

У найближчі 30 днів тривалість світлового дня виросте більше, ніж на одну годину. 1 лютого схід сонця відбувався в 7:44, а захід — в 17:07. У кінці ж лютого цей час зміниться на 06:57 і 17:52 відповідно.

Сніг і дощі — в лютому очікуються усі види опадів

Цікаві прогнози синоптики роблять з приводу опадів. За даними Гідрометцентру, в лютому нас чекає і сніг, і дощ :

  • Несильний сніг: 2, 3, 6 і 7-10 лют.;
  • Сніг з дощем: 5 лют.;
  • Невеликий дощ: 18-20 і 26 лют.;
  • Сильний дощ: 27 лют.

Правда, опади не будуть щедрими. Але це не виключає можливе утворення калюж і сльоти. Торкається це як дощу, так і снігу. Із-за теплої температури повітря сніговий покрив досить швидко танутиме. Так що зараз самий час готувати непромокальне взуття.

На початку лютого очікуються геомагнітні бурі

Невтішні прогнози синоптики роблять з приводу магнітної активності. Із-за сильних спалахів на Сонця жителів Хмельницького в лютому чекає як мінімум декілька магнітних бурь. Найсильніші випадуть на 2 і 5 лютого. Другого числа індекс геомагнітної активності досягне 6 балів. Такий показник може привести не лише до загальної слабкості і знесилення, але і до сильних головних болів, запаморочення. П'ятого лютого магнітна буря буде трохи слабкіша. Але вона також негативно позначиться на самопочутті метеозалежних людей. Щоб спалахи на Сонці зробили на вас мінімальний вплив, постарайтеся обмежити в ці дні фізичну активність і більше відпочивати.

Серйозних перепадів температури повітря і різких змін атмосферного тиску в найближчі 30 днів не очікується. Коли б не магнітні бурі, то лютий можна було б назвати ідеальним, зразковим. За основними погодними параметрами він повністю відповідає нормі.

keyboard_arrow_up