Рада зняла депутатську недоторканність

Рада зняла депутатську недоторканність
espreso.tv
  • Народні депутати проголосували за закон про зняття депутатської недоторканності.

Сьогодні, 3 вересня, Верховна Рада ухвалила закон №7203 "Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)". Він набуде чинності 1 січня 2020 року, інформує Укрінформ. 

За відповідний закон проголосували 373 народних депутатів. 

Слід зазначити, що законопроєкт №7203 був зареєстрований у парламенті VIII скликання п’ятим Президентом Петром Порошенком. Відповідно до нього передбачено виключення зі статті 80 Конституції положення, що гарантує парламентаріям депутатську недоторканність, а також неможливість бути притягнутими до кримінальної відповідальності, затриманими чи заарештованими без згоди Верховної Ради. Відтак, у статті 80 Конституції залишиться лише норма про те, що депутати не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (10)
  • Oleg Sobkiv
    Насиішили
  • Vadym Formanyuk
    Ну теперь их легче будет контролировать...
  • Сергій Коханський
    То що шановні Порох і такі як він бариги скоро речі спакують начебто у відпустку новорічну і не повернуться назад
    Сергій Коханський reply Сергій Коханський
    Сашка Галкин ми вже бачили як їх позбавляли не доторканості радою 8 скликання. Цирк був на весь світ. Європа була в ах*є з них
    Сашка Галкин reply Сергій Коханський
    Сергій Коханський так це ж Пороха законопроект. Ні тепер посадят Медведчуків, Коломойських і Ахметових... Ой чекайте,  вони ж і так не були депутатами.
    Шановний ви можете пояснити, що у вашому розумінні є депутатська недоторканість і чи дійсно депутатів не мали права притягати до відповідальності. І що на вашу думку зміниться зараз...
  • Ievgen Pervushyn
    до речі, голосували саме за законопроект внесений П.О. Порошенко
    Vadym Formanyuk reply Ievgen Pervushyn
    Ievgen Pervushyn Теперь бене/зеле и ко их легче будет контролировать. Тем более, что все силовые структуры и спецслужбы в руках президента.
    Artem Oliynyk reply Ievgen Pervushyn
    зрада, походу...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Перед потеплінням — сильні заморозки: погода на Хмельниччині 1 травня 20:30 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:52 Водія-військового оштрафували за відмову проходження «алкотесту»: він подав апеляцію 19:19 Воював із 18-річним сином: на Хмельниччині попрощались з Олександром Кузнєцовим Від читача 13:06 Продовжуємо роботу щодо залучення молоді до служби в митних органах 18:46 У травні екобус відвідає нові локації у Хмельницькій громаді: графік 18:08 Поліція розшукує «ворожку», яка ошукала хмельничанку на 500 тисяч гривень 17:29 Митрополит Епіфаній приїде до Хмельницького та проведе богослужіння 16:51 Гранти для бізнесу: у Хмельницькому 15 підприємців отримали 5 млн грн 16:11 На війні загинули шестеро жителів Хмельниччини. Хто вони 15:30 У Хмельницькому загубився 6-річний хлопчик: патрульні його розшукали 14:58 Із світловим дощем та інтерактивною пісочницею: у Хмельницькому відкрили ресурсну кімнату для дітей photo_camera 14:12 Хто заробляє найбільше і найменше на Хмельниччині: свіжі дані по галузях 13:26 На будинку для ВПО у Хмельницькому районі розтратили мільйони: у справі нові підозри 12:48 У Хмельницькому з вікна шостого поверху випав малюк 12:06 На Хмельниччині стартував проєкт «Школа лідерства ветеранів» 11:11 На Хмельниччині зафіксували температурні рекорди через сильні заморозки 10:18 Убив тещу після сварки з коханою: у Хмельницькому засудили чоловіка 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 Волонтери з Хмельниччини потрапили в аварію: відкрито терміновий збір
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up