Сесія Хмельницької обласної ради: які рішення прийняли

Сесія Хмельницької обласної ради: які рішення прийняли
  • #пресслужба
  • Депутати обласної ради зібрались сьогодні, 27 вересня. 
  • Дізнавайтесь, які рішення розглянули і прийняли?

Сьогодні, 27 вересня, у Хмельницькому відбулась чергова сесія обласної ради. За рахунком це 17 пленарне засідання, яке традиційно провели у залі Будинку рад. Очолювала сесію голова обласної ради Віолета Лабазюк. 

На сесію зареєструвались 56 депутатів. Як і раніше, вона розпочалася з виконання гімну України та хвилини мовчання за загиблими у російсько-українській війні. Далі перейшли до розгляду питань. Цього разу їх було 18. Отож, які ж рішення прийняли депутати обласної ради? Зібрали найбільш цікаві, за які проголосували обранці:

  • надали згоду на безоплатну передачу майна із комунальної власності територіальної громади Хмельницького у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Хмельницької області. 
  • надали дозвіл на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій - об’єктів спільної власності тергромад сіл, селищ і міст Хмельницької області.
  • перейменували Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.
  • проголосували за безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальної громади сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Вовковинецької селищної ради Хмельницького району. 
  • підтримали рішення про створення об’єкта природно-заповідного фонду - лісового заказника місцевого значення “Барвінська криниця”. 
  • підтримали надання ТОВ “Клуб мисливців Поділля” у користування мисливських угідь.
  • звернулись до ВР із клопотанням про присудження щорічної премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної та позашкільної освіти - Євеліні Царьовій та Анні Яроцькій. 

Також депутати проголосували “за” реорганізацію медичних закладів. Мова йде про КНП “Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” Хмельницької обласної ради та КНП “Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр” Хмельницької обласної ради, які приєднають до КНП “Хмельницька обласна лікарня”. 

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відзначила злагоджену роботу депутатів у сесійній залі й прокоментувала рішення про об’єднання медичних закладів. За її словами, відповідна робота й обговорення щодо цього тривала шість місяців. 

- Для нас дуже важливо, щоб функції обох закладів - “Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом” та “Хмельницький обласний дерматовенерологічний центр” були однозначно збережені. Більше того, Хмельницька обласна лікарня по медичній реформі сьогодні є надкластерним закладом. Окрім цього, має фінансовий ресурс, який може також направлятись на підтримку, розвиток і забезпечення зміцнення матеріально-технічної бази і центру СНІДу, і дерматовенерологічного центру, аби люди і надалі мали справу з висококваліфікованими фахівцями і отримували необхідну допомогу, але вже в складі Хмельницької обласної лікарні.  Відтак сьогодні депутати прийняли таке рішення відповідно до формування спроможної мережі закладів охорони здоров’я. Далі аби було мирне небо і була можливість надавати якісну медичну допомогу тим людям, які цього потребують, - зазначила Віолета Лабазюк. 

Додамо також, що під час сесії озвучили звіт від Департаменту фінансів станом на 1 вересня. Директор департаменту Сергій Пенюшкевич розповів, що на підтримку військових частин з обласного бюджету пішло 73 мільйони гривень, допомогу внутрішньо переміщеним особам - 45 мільйонів і на ремонт укриттів - більше двох мільйонів гривень. 

Нагадаємо, що попередня сесія Хмельницької обласної ради відбулась 28 червня.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

keyboard_arrow_up