У Хмельницькій міськраді створили жіночу депутатську групу

У Хмельницькій міськраді створили жіночу депутатську групу
  • На черговій сесії міськради оголосили про створення нової групи "Рівні можливості".
  • До неї увійшли чотири депутатки різних політсил.

Сьогодні, 27 грудня, Хмельницька міська рада проводить останнє засідання року. На розгляді  - 69 питань. Перед святами депутати мають затвердити проект бюджету на 2018 рік. 

Під час засідання міський голова Олександр Симчишин оголосив про створення нової депгрупи. До її складу увійшли: Леся Герасимчук (“Свобода”), Людмила Головко ("Самопоміч"), Наталія Собко (“Солідарність”) і Анастасія Ярова (“Свобода”). Депгрупу очолила "свободівка" Анастасія Ярова.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:12 Скільки коштують гравці “Поділля” (ІНФОГРАФІКА) 17:07 Хостели Хмельницького: дізналися вартість проживання 16:31 Вимагання грошей, неетичне поводження та інше. На які медзаклади Хмельниччини скаржаться пацієнти (ОНОВЛЕНО) 15:06 На війні загинув 22-річний сапер з Хмельниччини Від читача 20:05 Вперше у Кам'янець-Подільському проведена ендоваскулярна реваскуляризація 14:06 У Хмельницькому районі водійка “Fiat” врізалась у “ВАЗ”. Є постраждалий 13:11 Хмельничани в Instagram: зібрали підбірку фото за останній тиждень photo_camera 12:32 Через серійного палія на Хмельниччині загинула людина з інвалідністю. Був суд 11:09 На Хмельниччині розпочали ялинкові рейди. Порушників штрафуватимуть 10:17 Через негоду знеструмлено 50 населених пунктів на Хмельниччині 09:05 Захищали країну до останнього подиху. Посмертно нагородили Героїв з Хмельниччини photo_camera 20:01 Затримали чоловіка, який вимагав в жінок 50 тисяч неіснуючого боргу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up