Як проголосували у хмельницькому СІЗО

Як проголосували у хмельницькому СІЗО
Будівля Хмельницького СІЗО
  • Вже відомі результати голосування в ізоляторі на Кам’янецькій.

  • Лідери перегонів не відрізняються від лідерів у 187 окрузі.

В Україні завершилося голосування на позачергових парламентських виборах. Зараз триває підрахунок голосів та передача протоколів від дільничних до окружних виборчих комісій. На сайті Центральної виборчої комісії вже можна дізнатися результати виборів за деякими дільницями Хмельницького. Ми вирішили дізнатися, як проголосували у хмельницькому слідчому ізоляторі. Результати за дільницею №000001 вже є на сайті ЦВК.

Результати голосування за партійними списками у СІЗО були такими:

  • «Слуга народу» — 61,61% (244 голоси)

  • «Батьківщина» — 12,37% (49)

  • «Радикальна партія Олега Ляшка» — 3,78% (15)

  • «Голос» — 2,77% (11)

  • «Партія зелених України» — 2,52% (10)

  • «Європейська солідарність» — 2,52% (10)

  • «Опозиційний блок» — 2,27% (9)

  • «Сила і честь» — 2,02% (8)

Решта партій набрали менше 2% голосів. Загалом за політичні сили на цій дільниці віддали 396 голосів.

Результати голосування за мажоритарним списком були такими:

  • Микола Стефанчук («Слуга народу») — 32,72% (18 голосів)

  • Броніслава Бейдерман («Опозиційна платформа») — 12,72% (7)

  • Аліна Коваль («Голос») — 12,72% (7)

  • Віталій Діденко («Свобода») — 10,9% (6)

  • Вячеслав Неволько («Батьківщина») — 7,27% (4)

  • Олег Слободян («Сила і честь») — 5,45% (3)

  • Іван Франко — 5,45% (3)

  • Сергій Мельник — 3,63% (2)

  • Костянтин Чернилевський («Громадянська позиція») — 3,63% (2)

Решта кандидатів набрали менше 1% голосів і загалом отримали 55 голосів.

На окрузі 187, до якого належить більша частина Хмельницького, лідирує кандидат від «Слуги народу» Микола Стефанчук. Його підтримали 35,91% виборців. Його найближчий конкурент від «Свободи» Віталій Діденко набрав 29,63% голосів. Третє місце посів самовисуванець Сергій Мельник з результатом 7,23%. ЦВК обробила 67% протоколів.

До округу 188 належать північна частина Хмельницького, Хмельницький та Волочиський райони. За даними обробки 56% протоколів тут лідирує Сергій Лабазюк з результатом 55,82%. Його найближчий конкурент Оксана Бочкарьова («Слуга народу») набрала 32,07%.

Нагадаємо, що за результатами другого туру президентських виборів більшість арештантів у СІЗО підтримали Володимира Зеленського. Він набрав 378 голосів, тоді як Петро Порошенко отримав 31 голос підтримки.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:18 На Хмельниччині за тиждень збільшилася кількість хворих на ГРВІ 14:39 Десятеро переселенців загинули в ДТП на Хмельниччині: як покарали водія автобуса 14:01 У Хмельницькому горіла автівка (ВІДЕО) 13:19 На Хмельниччині попрощались з Олександром Коцемиром, який понад 2 роки був зниклим безвісти Від читача 14:03 62 285 пацієнтів отримали амбулаторно-поліклінічну допомогу у КНП «ХОССЦ» протягом 2025 року 12:32 Трагедія у Хмельницькому районі: троє людей отруїлися чадним газом 12:01 «Хмельницьктеплокомуненерго» шукає працівників (ВАКАНСІЇ) 11:23 Гранти на 8 мільйонів: 24 мешканці Хмельниччини отримали кошти для бізнесу 10:54 Без інтернету і можливості відключитися: хмельничани скаржаться на «Волю» 10:44 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 19 січня 10:01 У Хмельницькому частина тролейбусів не вийшла на маршрути 09:17 На Хмельниччині стався землетрус 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:35 Якої погоди чекати у Хмельницькому наступного тижня 16:10 «Мир», «Победа», «Восток»: що зараз із раніше популярними кінотеатрами Хмельницького
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up