Заборонити розташування державних лотерей в житлових будинках - у мерії розглянуть петицію хмельничанки

Заборонити розташування державних лотерей в житлових будинках - у мерії розглянуть петицію хмельничанки
Фото ілюстративне: Zik
  • Петицію опублікували у серпні. Наразі її підтримали більше півтисячі мешканців. 
  • Тож звернення мають розглянути у міській раді. 

Петицію про заборону розташування державних лотерей в житлових будинках розмістили на сайті міської ради у серпні.

Її автор Муляр Наталія написала наступне: 

"Не зважаючи на те, що ігровий бізнес в Україні офіційно заборонений, подібні заклади під виглядом державної лотереї все частіше з’являються в нашому місті. Найчастіше вони розташовані в житлових будинках... Такі заклади працюють цілодобово, а їх відвідувачі часто перебувають в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, чим створюють загрозу мешканцям будинків в яких розташовані... страшно проходити біля подібних закладів, а іноді щоб зайти у власний двір немає іншого варіанту...".

Як повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради, станом на 19 листопада петицію підписали 517 осіб з 500 необхідних. Тепер її мають розглянути у міській раді. Коли точно це станеться, у прес-службі мерії не уточнили. Тож, слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (23)
  • Інокентій
    ахаха
  • Сергей Кузьменков
    зазіхнули на чужий хліб, прості смертні, вирішили думку свою висловити :) кому до думки людей є діло, краще б розглянули ціни на комуналку, продукти, медикаменти та багато іншого
  • Антон
    У стані алкогольного сп'яніння є відвідувачі не лише лотарейних закладів, а й магазинів, барів, кафе, аптек, театрів і тд...І що, усім цим закладам забороняти працювати.Вам страшно пройти мимо, а є люди, які їх кожного дня відпускають стоючи поруч, і що?
    Vitaliy reply Антон
    в ігрових закладах  такого типу як правило грають психічно хворі люди
    Андрей reply Vitaliy
    Ну ви ж не лікар, щоб на глаз ставити діагнози. В кожної людини є своє хоббі.
    Vitaliy reply Андрей
    ну-ну... сходіть, перевірте, заодно подивитесь чи відповідають ті закалади задекларованій діяльності. а заодно сходіть до дружин, матерів тих хто там грає - і запитайте, як їм таке хобі.
    Антон reply Антон
    Хіба у комерційних закладах вхід з двору?
  • Виктор Петров
    Тепер слово за
    Oleksandr Symchyshyn
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:47 На Хмельниччині після самогубства у військовій частині викрили масштабну корупцію 11:03 Студентку з Хмельниччини насмерть збив потяг у Вінниці 10:12 Симчишин скликає сесію міськради: які питання розглянуть 10:05 Пожежна безпека під час новорічних свят: застереження від Поліції охорони Хмельниччини (новини компаній) Від читача 16:36 Хмельницький осередок ГО «Клуб рибалок України» долучився до Загальних зборів Організації в Києві. 09:30 «Листи щастя»: скільки справ податкова завела проти бізнесу на Хмельниччині 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 18 грудня (ІНФОГРАФІКА) 20:26 Туалет за 550 тисяч у парку Чекмана. Засудили юристку комунального підприємства 18:33 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 17:06 Жителька Хмельниччини перетинала кордон із чужим паспортом: деталі photo_camera 16:10 Мешканець Хмельниччини допомагав чоловікам виїхати в Молдову 15:15 Судили чоловіка, який обкрадав будинки хмельничан 14:35 Оновлений центр психічної реабілітації у поліклініці №2: коли працює і як звернутись photo_camera 13:59 Штрафи до 34 тисяч: що загрожує за незаконну ялинку на Хмельниччині 13:15 Атмосфера дому: магазини меблів і текстилю, що створюють затишок у Хмельницькому 13:00 У центрі Хмельницького автобус збив 57-річну жінку 12:29 Схема на 14,5 мільйона: у Хмельницькому незаконно виготовляли рідину до «електронок» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up