Дитячі лікарі Хмельницького: де приймають та як записатись

Дитячі лікарі Хмельницького: де приймають та як записатись

Сьогодні у Хмельницькому є безліч центрів медичного обслуговування різних напрямків, від такого розмаїття буває складно зорієнтуватися, який саме центр необхідний Вам. Сайт vsim.ua підготував добірку дитячих лікарів та медичних центрів, де ваші дітки зможуть отримати кваліфікаційну допомогу та пройти необхідне обстеження.

Салон оптики Gold Vision

Адреса: вул. Подільська, 58
Запис на прийом: (068) 171-10-10, (073) 171-20-20
Графік роботи: на період карантину працюють по скороченому графіку з 10:00 до 16:00
Facebook Instagram

Салон оптики Gold Vision приділяє особливу увагу дитячій офтальмологіі. Досвідчений лікар-офтальмолог проводить діагностику та лікування дитячих очних захворювань - короткозорості, далекозорості, астигматизму, амбліопії, косоокості та багатьох інших.

Тільки в оптиці Gold Vision обстеження проводиться на єдиному у Хмельницькому дитячому рефрактометрі plusoptiX A16. Він дозволяє перевірити зір діткам навіть з тримісячного віку.

Для профілактики та лікування дитячих очних захворювань в салоні оптики Gold Vision застосовується апаратне лікування зору. Кабінет апаратного лікування зору оснащено сучасним обладнанням, що дозволяє перетворити лікування в захоплюючу гру навіть для найменших пацієнтів.

В оптиці Gold Vision ви знайдете якісні офтальмологічні оправи для дітей, які задовольнять самих вимогливих маленьких покупців. Тут Вам з особливою турботою допоможуть підібрати правильні лінзи з оправою, які не тільки вирішать питання корекції зору, але і будуть зручні, практичні, яскраві, та діти будуть носити їх з радістю.

Чудова новина від оптики Gold Vision: знижки на сонцезахисні окуляри -50%.

Дитячий медичний центр «Марія kids»

Адреса: вул С.Бандери, 49/1
Запис на прийом: (067) 00-44-774, (067) 00-44-775 або онлайн на medcenter-maria.com
Графік роботи: на період карантину працюємо по скороченому графіку ПН - ПТ: 08:00-19:00, СБ: 09:00-17:00, НД: 09:00-13:00
Facebook Instagram

Сучасний дитячий медичний центр «Марія kids» піклується про діток різного віку. В медичному центрі працюють лише кваліфіковані та досвідченні лікарі, які постійно удосконалюють свої уміння. Використання сучасного обладнання  в поєднанні з теплою атмосферою, турботою та якісним  обслуговуванням, зроблять  лікування  максимально легким та комфортним.

Записатися на прийом у «Марія kids» можна до таких спеціалістів, як педіатр, сімейний лікар, окуліст, лор, невролог, ортопед-травматолог, ролог, хірург, кардіоревматолог, гастроентеролог, ендокринолог.

У медичному центрі можна зробити дитині вакцинацію, адже це найкращий спосіб захистити свою дитину від хвороб та можливих ускладнень. Також є денний стаціонар - повноцінне лікування під наглядом кваліфікованих спеціалістів без госпіталізації, і не вимагає цілодобового спостереження.

Крім того, у «Марія kids» можна зробити усі види аналізів, УЗД для дітей та дорослих, записатися на лікувальний масаж та здійснити профогляди дітей для вступу в дитсадок, школу, ВНЗ.

Приватна поліклініка сімейної медицини «Медикал Світ»

Адреса: вул. Молодіжна, 2/3а
Запис на прийом: (096) 55-55-115
Діє послуга виклику лікаря додому та денний стаціонар.
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00 - 18:00, СБ: 09:00 - 13:00
Вартість прийому – 250 грн.
Facebook

Приватна поліклініка «Медикал Світ» надає первинну медичну допомогу пацієнтам різного віку, як дітям від народження до старшого шкільного віку, так і всім дорослим. Досвідчені, висококваліфіковані та шановані в нашому місті лікарі проведуть якісне обстеження, встановлять правильний діагноз та призначать ефективне лікування, супроводять його процес до повного одужання пацієнта. Поліклініка також надає послуги з проведення профілактичних оглядів та видачі відповідних довідок для зарахування до школи, дитячого садочку, а також відвідування спортивної секції, басейну та перебування у санаторії чи таборі відпочинку.

• Лікарі-педіатри – Шаповал Наталія Іванівна, Григор’єва Надія Іванівна та Гузенко Ірина Іванівна мають більш як по 30 років стажу медичної практики за своїм фахом та вищі лікарські категорії. Кожна з них користується безмежною довірою у батьків та самої малечі. Огляди та обстеження дітей різного віку завжди дають точний діагноз, правильне призначення та швидке одужання маленьких пацієнтів.

• Дитячий ортопед-травматолог Бучковський Микола Володимирович за більш як 30-ти річну медичну практику здобув бездоганну репутацію. Надає дієву допомогу у лікуванні та корекції ортопедичних проблем дітей від їх народження до повноліття. Фахове втручання гарантує поступове позбавлення від абсолютної більшості паталогій і порушень опорно-рухового апарату, у тому числі кісткової та м’язової систем, суглобів фасціїв та зв’язок.

• Дитячий лікар-офтальмолог Басова Софія Олексіївна. На прийомі дитячий офтальмолог здійснить первинний огляд, перевірить гостроту зору, зможе виявити ті чи інші відхилення та вивчить стан очного дна на предмет відшарування сітківки. За необхідності у поліклініці проводяться усі необхідні тести для діагностики.

• Дитячий невропатолог Білик Інна Олегівна. Займається  діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань, викликаних ураженнями центральної та периферичної нервової системи у дітей. Щоб позбавити маму від зайвих переживань з приводу нормального розвитку малюка, відвідувати дитячого невролога бажано у 1, 3, 6 і 12 міс. у період становлення основних моторних навичок. Симптоми, які вказують на те, що дитині потрібен огляд невролога: порушення сну; рясні, часті зригування; тремтіння підборіддя, посмикування; дратівливість, агресивна поведінка; тіки; головний біль, непритомність; має труднощі у навчанні, погану успішність, заїкання; судоми, епілептичні напади; біль в спині, порушення  постави; періодичні порушення зору.

Обов’язково необхідно звернутися до невролога перед вакцинацією та перед вступом до дитячого садочку та школи.

• Дитячий ЛОР (отоларинголог) Постемський Валентин Володимирович. Лікар проведе ретельний огляд, фахово призначить лікування. Звертайтесь за консультацією у разі потреби, щоб запобігти безліч ускладнень, до яких може призвести нежить, що "затягнувся"; біль в горлі, або звичайний, на вашу думку, сірчаний корок, що спричиняє порушення слуху дитини. Також проводиться ургентна допомога при сторонніх тілах ЛОР-органів різної складності.

• Дитячий кардіоревматолог Якимишина Катерина Віталіївна. На прийом до дитячого кардіолога можна записатися якщо у вашої дитини виявлені ознаки хвороб серцево-судинної системи, серед яких: швидка втомлюванність; блідість і синюшність; виражена задишка після незначних фізичних навантажень; прискорене серцебиття; біль в області серця; втрата свідомості; набряки.

Приватна поліклініка сімейної медицини «Медикал Світ» - це сім’я, в якій панує злагодженість, повага і взаєморозуміння.

Приватна медична практика

Адреса: вул. Кам‘янецька 103
Facebook Instagram

Приватна медична практика надасть маленьким пацієнтам кваліфіковану медичну допомогу з діагностики та лікування захворювань. У закладі працюють досвідчені лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом практичної діяльності:

 • Педіатр, професор Пипа Лариса Володимирівна
  телефон для запису 096-26-00-200;
 • Невролог, доцент Свістільнік Руслан Вікторович
  телефон для запису 067-29-17-011;
 • Дитячий гастроентеролог, дерматовенеролог Лисиця Юлія Миколаївна
  телефон для запису 096-26-00-200;
 • Дитячий лікар гематолог Мовчан-Вернидуб Олена Валентинівна
  телефон для запису 096-334-42-15;
 • Дитячий пульмонолог Дзисяк Людмила Олексіївна
  телефон для запису 067-67-66-757;
 • Дитячий кардіоревматолог Якимишина Катерина Віталіївна
  телефон для запису 096-573-74-81;
 • Дитячий ЛОР Бодяка Юрій Анатолійович
  телефон для запису 099-068-47-91
 • Запис на УЗД Вернидуб Володимир Панасович
  телефон для запису 097-388-66-73⠀
 • Психіатр Когут Надія Михайлівна
  телефон для запису 067-704-53-69

Лікарі приватної медичної практики знайдуть індивідуальний підхід до кожного пацієнта та нададуть високоякісні послуги, які потребує кожен за доступними цінами.

Медична практика Білор

Адреса: вул. Бандери, 3/1
Запис на прийом: онлайн на сайті bilor.com.ua
Лор (067) 886-77-55, (050) 385-57-35
Педіатр (096) 208-42-40, (050) 436-14-41
Можна викликати лікаря додому.
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00 - 18:00
Facebook

Тут працюють лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь у медичних конференціях, симпозіумах, виставках. Інноваційні ефективні методи лікування, сучасне обладнання європейських виробників створює безпечні умови лікування для дорослих і маленьких пацієнтів.

Педіатр Жук Людмила Федорівна - досвідчений лікар вищої кваліфікаційної категорії, з багаторічним стажем роботи,  поставить точний діагноз та допоможе провести якісне лікування. Людмила Федорівна цінує довіру пацієнтів, саме тому відповідально відноситься до своєї роботи та старається якомога краще її виконати. Вона займається лікуванням та профілактикою захворювань у дітей з народження і до 18 років, проконсультує з питань вигодовування, щеплень та нагляду за дитиною першого року життя. Також тут можна отримати довідку для оформлення дитини у школу та дитсадок.

ЛОР-лікар  Білик Олександр Іванович - лікар-отоларинголог вищої категорії з 28 річним стажем роботи,  призначить  ефективне лікування діткам і дорослим пацієнтам.

Послуги, які надає отоларинголог у Білор:

 • Огляд (первинний, повторний) з призначенням лікування.
 • Відеоендоскопія ЛОР-органів за допомогою відеосистеми Redfin R3800 (США).
 • Маніпуляції з ЛОР-органами (промивання лакун піднебінних мигдалин, пазух носа методом переміщення, вимивання сірчаних пробок з слухового проходу).
 • Перша допомога (видалення сторонніх тіл з вуха, носа, глотки, зупинка носової кровотечі).
 • Сучасне обстеження слуху на цифровому аудіометрі.
 • Фізіотерапевтичні процедури (інгаляції, КУФ, світло-теплова терапія).

Медична практика Білор співпрацює з лабораторіями вищої категорії ДІЛА та ДІАГНОСТІКУМ.

Фахівці Білор знайдуть оптимальне рішення проблеми і допоможуть діткам та дорослим.

Салони-оптики «Прозорість»

Адреса: вул. Майборського, 14
Запис на прийом: дитячий офтальмолог (0382) 64-74-84, (068) 150-16-85
вул. Подільська, 53
Телефон: (0382)65-14-93, (067) 327-40-67
Пр. Миру, 82
Телефон: (0382) 63-36-95, (068) 776-03-08
вул. Соборна, 26
Телефон: (0382) 65-74-74, (096) 522-30-21
Графік роботи: ПН - ПТ: 09:00-18:00
Facebook Instagram

У салоні-оптика «Прозорість» за адресою вул. Майборського, 14 працює обладнаний спеціалізований кабінет апаратного лікування. Лікування відбувається за допомогою комп’ютерних програм, апарата «БОСЛАБ» та інших провідних апаратів.

Записати дитину на прийом можна до дитячого офтальмолога лікаря вищої категорії Равчук Ірини Миколаївна. Вона займається лікування таких хвороб, як рефракційна патологія (короткозорість, далекозорість, астигматизм), косоокість та амбліопія.

У оптиках «Прозорість» можна виготовити та відремонтувати окуляри. Тут широкий вибір оправ, окулярів, лінз (Італія, Німеччина, Франція, Корея, Китай), сонцезахисних окулярів та контактних лінз.


Читайте також: Хмельницькі ветклініки та зоомагазини: адреси та графік роботи під час карантину
Лікування зубів у дітей. Куди звернутися у Хмельницькому?
Здай аналізи, і спи спокійно. Де у Хмельницькому пройти якісну медичну діагностику?

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
19:04 На Проскурівській запрацював різдвяний ярмарок. Що й по чому там продають photo_camera stars 17:48 У Хмельницькому засвітили новорічну ялинку (ФОТО, ВІДЕО) play_circle_filled photo_camera 17:02 У платіжках від «Хмельницькгаз Збуту» з’явиться новий показник 16:33 Голова МОЗ України пропонує вводити жорсткий локдаун після Нового року play_circle_filled Від читача 12:35 Онлайн-форум "Екотуризм в Україні та ЄС - тренд наступного десятиліття". Презентація аналітичного дослідження. 16:27 “Відчутно потепліє”: про погоду в Хмельницькому 5-6 грудня 16:03 Пішов з дому через непорозуміння з батьками. У Хмельницькому шукали підлітка 15:32 Мешканця Хмельниччини арештували на 12 діб за втечу з місця ДТП 15:07 Вакансії тижня в Хмельницькому: 10 пропозицій із найбільшою зарплатою stars 14:36 На Хмельниччині збили пенсіонерку. Вона померла на місці 14:26 Швидкий старт в ІТ від Вінницької ІТ-Академії (Новини компаній) 13:34 Основні причини ДТП на Хмельниччині: дані патрульних за листопад 13:02 Президент Зеленський звільнив голову Новоушицької РДА 12:49 Скільки заробив Габінет на посаді голови ОДА (ІНФОГРАФІКА) stars 12:15 Пожежа в Кам’янці: горів житловий будинок (ВІДЕО) play_circle_filled 11:20 На “Новаторі” будуть виготовляти апарати ШВЛ за швейцарським зразком 10:47 Хмельничанин Віталій став кращим боксером на чемпіонаті Європи в Болгарії 10:02 Більше сотні нових випадків. Ранкова статистика COVID-19 у Хмельницькому 09:04 Долар впав. Курс валют на 4 грудня 20:04 Ми перевірили: чи вистачить 5 тисяч на речі з бебі-боксу (ІНФОГРАФІКА) stars
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up