Рецепт вихідного дня. Готуємо м'ясний пиріг з лаваша

Рецепт вихідного дня. Готуємо м'ясний пиріг з лаваша
mycook.pp.ua
  • У вихідний маємо трішки більше часу для кулінарії.
  • Тож, сьогодні можна експериментувати зі сніданком. 

Інгредієнти:

  • Лаваш - 2 аркуші 
  • Фарш - 300 грамів
  • Цибуля 
  • Сир - 100 грамів
  • Томатна паста - 2 ст. ложки
  • Яйця - 3
  • Сметана - 1 стакан
  • Сіль, перець за смаком
  • Олія.

Цибулю дрібно порізати. Обсмажити її до прозорості.

Додати фарш, перемішати і смажити 10-15 хвилин. Посолити, поперчити, додати томатну пасту, перемішати. Готувати ще 5-10 хвилин.

Сир натерти. Один лист лаваша розгорнути. Зверху на нього розкласти половину фаршу. Посипати половиною сиру. Полити приблизно 2 ложками сметани. Загорнути в рулет. Те ж саме зробити з другим листом.

Змішати сметану, яйця, посолити і злегка збити.

Форму трохи змастити олією. Викласти обидва рулети. Рівномірно залити їх заливкою.

Поставити в розігріту духовку. Запікати приблизно 20-30 хвилин при 200 градусах.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Спеку прогнозують на Хмельниччині 10 червня 20:32 Планові відключення світла у Хмельницькому 10 червня: адреси 20:17 Укрзалізниця змінює графік поїздів через Хмельницький: що відомо 19:52 На Хмельниччину «на щиті» повертаються 8 захисників: хто вони Від читача 12:07 Лист, який коштуватиме вам мільйона: як не стати жертвою інтернет-шахраїв. 19:19 На Хмельниччині зник 13-річний підліток: його шукали всю ніч 18:38 У Хмельницькому попрощаються з двома воїнами: Володимиром Ляховцем та Олександром Кулачеком 18:17 Чи можна купатися у Південному Бузі в Хмельницькому: висновки фахівців 17:46 У Хмельницькому з вікна багатоповерхівки випав підліток 17:01 У Хмельницькому попрощались із загиблим на війні батьком 4 дітей Олексієм Левицьким 16:21 На 4 вулицях Хмельницького ремонтуватимуть дорогу: можливі затори 15:39 У Хмельницькому в Південний Буг вкинули хлорелу для очистки водойми 15:04 Середня зарплата та найпопулярніші вакансії на Хмельниччині: дані служби зайнятості 14:08 У кого найдорожче: порівнюємо тарифи на воду в Хмельницькому та сусідів 13:33 У Хмельницькому з батька стягнули 531 тисячу гривень аліментів 13:04 Покарали хмельничанина, який розпилив сльозогінний газ в обличчя поліцейському 12:24 На Хмельниччині доглядальниця викрала з будинку пенсіонерки понад 100 тисяч гривень, — поліція 11:36 У Хмельницькому колишнього психолога підозрюють у збуті метадону наркозалежним 10:51 Мешканці Хмельниччини організували схему переправлення чоловіків до Молдови play_circle_filled photo_camera 10:31 На благодійному забігу в Хмельницькому зібрали 50 тисяч для військових play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up