Смачний сніданок: готуємо апельсинове суфле

Смачний сніданок: готуємо апельсинове суфле
smachno.ua
  • Щоранку ти збираєшся на роботу, навчання, в інших важливих справах й зовсім не маєш часу куховарити.
  • Приготування ранкових страв має бути простим. Пропонуємо вам рецепт сніданку, який гарантує позитивні емоції на весь день.

Потрібно:

  • 2 апельсини
  • апельсиновий сік - 100 мл
  • вершкове масло - 15 г
  • борошно - 15 г
  • цукор - 15 г
  • яєчні білки - 2 
  • цукрова пудра, м'ята - для подачі 

Зрізаємо з апельсинів “шапочку”. Виймаємо м’якоть, щоб вийшли "вазочки".  Із м’якоті вичавлюємо сік.

Розтоплюємо вершкове масло, додаємо борошно, перемішуємо та вливаємо апельсиновий сік. Додаємо цукор. Варимо на маленькому вогні до загустіння. Охолоджуємо.

Нижню частину "вазочок" обертаємо фольгою.

Збиваємо охолоджені яєчні білки в піну. Дуже обережно з’єднуємо їх з кремом.

Викладаємо суфле в апельсинові вази. Випікаємо в розігрітій до 200 ° С духовці 20-25 хвилин.

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Дощі та грози: якою буде погода на Хмельниччині 10 липня 20:27 Відключення світла у Хмельницькому 10 липня (АДРЕСИ) 19:48 Адміністратора Telegram-каналу на Хмельниччині оштрафували на 5,2 млн грн за рекламу казино 19:24 Верховний Суд заборонив забудову біля Дністровського водосховища на Хмельниччині Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 18:51 На Хмельниччині запрацювала добровільна пожежна команда, яку очолив ветеран війни 18:19 На Хмельниччині посилять боротьбу з нелегальними перевізниками, — ОВА 17:44 Поліція Хмельниччини шукає працівників: зарплата — 30 тисяч гривень 17:01 Пережив полон, але серце не витримало: у Хмельницькому поховали Олександра Процкова 16:19 Реєстр корупціонерів Хмельниччини: хто там є і як карають 15:26 У Хмельницькому чоловік обікрав припарковане авто: серед викраденого — револьвер Флобера 14:43 Художня студія, кав’ярня та СТО: які бізнеси відкриють на Хмельниччині за гранти 14:02 У Шепетівці зіткнулися легковик і мотоцикл: 21-річний водій травмувався 13:21 На Хмельниччині двоє чоловіків відкрили стрілянину на подвір'ї будинку 12:52 На Хмельниччині зафіксували землетрус 9 липня 12:01 На Хмельниччині роботодавці пропонують в середньому 15,5 тис грн зарплати 11:16 Вкрала у знайомого 400 тисяч гривень: на Шепетівщині судитимуть 30-річну жінку 10:43 Нарибалив на 306 тисяч гривень: у Летичеві чоловік незаконно виловив 61 кілограм риби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 На Хмельниччині виявили 15 мігрантів-порушників з Індії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up