Смачний сніданок: готуємо вівсяну запіканку з горіхами та сухофруктами

Смачний сніданок: готуємо вівсяну запіканку з горіхами та сухофруктами
ukr.segodnya.ua
  • Щоранку ти збираєшся на роботу, навчання, в інших важливих справах й зовсім не маєш часу куховарити.
  • Приготування ранкових страв має бути простим.
  • Смачний та корисний сніданок гарантує позитивні емоції на весь день.

Складові:

  • 2 стакана молока
  • 2 стакана натурального йогурту
  • 300 г вівсяних пластівців
  • 2 яйця
  • 100 г цукру
  • пакетик ванільного цукру
  • ложка кориці
  • 50 г родзинок
  • 50 г волоських горіхів
  • ложка розпушувача
  • дрібка солі
  • вершкове масло
  • цукрова пудра

Подрібніть в борошно кілька ложок пластівців. Додайте інші пластівці. Влийте йогурт, молоко і додайте яйця. Вмішайте цукор, корицю, розпушувач. Додайте дрібку солі та перемішайте.

Подрібніть горіхи. Форму для запікання змастіть маслом. Розподіліть по дну горіхи і родзинки. Перелийте вівсяну суміш і запікайте 30-35 хвилин при 180 С.

Готову запіканку посипте цукровою пудрою.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:02 У Шепетівці зіткнулися легковик і мотоцикл: 21-річний водій травмувався 13:21 На Хмельниччині двоє чоловіків відкрили стрілянину на подвір'ї будинку 12:52 На Хмельниччині зафіксували землетрус 9 липня 12:01 На Хмельниччині роботодавці пропонують в середньому 15,5 тис грн зарплати Від читача 17:47 Відбулася головна подія року на Хмельниччині з інтервенційної кардіології 11:16 Вкрала у знайомого 400 тисяч гривень: на Шепетівщині судитимуть 30-річну жінку 10:43 Нарибалив на 306 тисяч гривень: у Летичеві чоловік незаконно виловив 61 кілограм риби 10:10 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:36 На Хмельниччині виявили 15 мігрантів-порушників з Індії 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 9 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 20:38 Майбутні вибори в Україні: що показало дослідження про місце проживання виборців 20:10 «На щиті» повертаються 7 захисників з Хмельниччини 19:00 Справа Крупи, фіктивні служби й не тільки: що розслідує ДБР на Хмельниччині 18:19 Не змогли врятувати: у Хмельницькому попрощалися з Євгеном Белезюком 17:44 На Красилівщині оштрафували п’яного водія електросамоката 16:52 У Славуті судитимуть чоловіка за незаконне зберігання зброї: деталі 16:07 Без батька залишилися двоє дітей: у Хмельницькому попрощалися з Олександром Захаркевичем play_circle_filled 15:25 В ДТП у Дунаївцях постраждала 85-річна жінка 14:44 Де шукати лавандові поля на Хмельниччині: локації та ціни
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up