Снідаємо смачно. Як приготувати "вау" омлет

Снідаємо смачно. Як приготувати "вау" омлет
maximum.fm
  • Приготування сніданків має бути простим. Але це не означає, що страва не має бути корисною та смачною.
  • Пропонуємо вам рецепт сніданку, який гарантує позитивні емоції на весь день. Обов'язково спробуйте.

Потрібно:

  • яйця - 2 
  • перець болгарський - 1
  • сир - 50 г
  • зелень - невеликий пучок
  • сіль

Відділяємо білки від жовтків. Білки в глибоку миску, а жовтки у 2 різні тарілки.

Кубиками ріжемо перець та дрібно рубаємо зелень. Сир натерти.

У білки додаємо дрібку солі та добре збиваємо. Додамо перець, зелень і перемішаємо.

Деко застеляємо пергаментом. Білки ділимо на 2 частини та викладаємо гіркою. У кожній гірці робимо заглиблення. Відправляємо у розігріту до 230 градусів духовку на 2-3 хвилини.

Дістаємо і посипаємо сиром. Додаємо в кожну лунку жовток, зверху посипаємо сиром. Відправляємо знову в духовку на 3 хвилини. 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
09:30 Пограбування з ножем поблизу Хмельницького: поліція шукає нападника 21:15 Біля «Дитячого світу» триває повторна акція проти відставки Федорова 21:01 Пануватиме антициклон: погода на 18 липня для Хмельниччини 20:13 У трьох громадах Хмельниччини попрощаються з воїнами: Миколою Коханюком, Валерієм Латюком та Віктором Мищуком Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 19:19 У помешканні жителя Кам'янця знайшли зброю та шість сотень набоїв 18:51 В ДТП на Бандери постраждав 33-річний мотоцикліст 18:08 У Хмельницькому нетверезий чоловік влаштував дебош на автовокзалі 17:27 У Хмельницькому судитимуть експравоохоронця, який продавав автомати та боєприпаси 16:42 На Південному Бузі браконьєр наловив риби на 266 тис грн збитків 16:01 На Хмельниччині серед ночі розшукали хлопця, який не повернувся додому 15:22 На Хмельниччині пʼяний чоловік вдарив юнака пляшкою по голові 14:44 Після понад 4 років полону на Хмельниччину повернувся Ярослав Радзімірський 14:04 На Хмельниччині судитимуть жінку, яка викрала з картки знайомого 400 тис грн 13:23 На Хмельниччині викрили схему переправлення чоловіків до Молдови 12:42 Перевірили воду на пляжах: у Південному Бузі виявили відхилення 12:03 У центрі Хмельницького підлітки на електросамокаті потрапили під авто 11:29 У Хмельницькому районі п’яний водій прокатав дівчину на капоті. Вона у лікарні 11:01 У Гречанах загорівся дах житлового будинку photo_camera 10:12 У центрі Хмельницького перекриють рух транспорту
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up