17-річна хмельничанка привезла золото з чемпіонату України по тенісу

Фото - Хмельницька міська рада
  • Хмельничанка тріумфувала на чемпіонаті України з тенісу.

Тривав чемпіонат України з тенісу серед дорослих, який проходив у місті Ірпінь, Київської області. Хмельницький представляла 17-річна спортсменка Аніта Сагдієва. Дівчина є вихованкою Дитячо-юнацької спортивної школи №3. Хмельничанка змогла гідно виступити на змаганнях і вибороти золоту нагороду, ставши чемпіонкою України з тенісу серед дорослих. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької міської ради.

Як додають у міськраді, це вперше в історії тенісу не лише Хмельницького, але й усієї області вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №3 стала чемпіонкою України серед дорослих. До слова, у 2021 році Аніті Сагдієвій призначили стипендію міського голови за високі спортивні досягнення минулого року.