Спецтема: карантин

Фехтувальники з Хмельницького здобули призові місця міжнародного турніру на Кіпрі

• Єва та Даніїл Мазури - вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
  • Саме вони представляли Україну на міжнародному турнірі на Кіпрі.
  • Спортсмени здобули декілька призових місць.

17 червня на Кіпрі проходив міжнародний турнір з фехтування ”CYPRUS TALENTS CUP” серед дітей у двох вікових категоріях до 17 та до 14 років. У ньому брали участь спортсмени з Болгарії, Греції, Кіпру, США, Румунії, Тунісу, Великобританії, Росії, Кувейту, Кіпру, Франції та України. Про це повідомляють у прес-службі Хмельницької облдержадміністрації.

Хмельничанка Єва Мазур стала абсолютною чемпіонкою змагань. Дівчинка виграла кубки в категорії U-14 та U-17. Спортсменка змогла виграти всі бої в класифікаційному турі і турі прямого вибування. В фінальному бою дівчина здобула перемогу над спортсменкою з Румунії з рахунком 15:9.

12-річний Даніїл Мазур фехтував в категорії U-14. Хоча спортсмен пройшов усі відбіркові етапи, проте у фіналі поступився фехтувальнику з Росії. Таким чином, хлопець посів третє місце у турнірі і отримав бронзову медаль.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:45 Воду біля міського пляжу перевірили у лабораторії. Чи можна там купатися? 11:11 Іветта й Остап: як хмельничани називали дітей у травні 10:40 На кордоні з Польщею у 25-річного хмельничанина вилучили 160 тисяч доларів США photo_camera 10:05 Планові відключення гарячої води у Хмельницькому: графік на червень Від читача 17:02 Захистити юнацтво від приваблення до куріння — брифінг до Всесвітнього дня без тютюну 09:31 За добу в Україні на COVID-19 захворіли ще 328 людей: ранкова статистика 09:02 Долар падає. Курс валют на 2 червня 08:00 2 червня – яке сьогодні свято, іменини та чого не слід робити 21:25 Ремонти спортмайданчиків у школах Хмельницького: де робитимуть у 2020 році (КАРТА) photo_camera 20:04 Енергетики - за чи проти? Відповідають хмельничани і дієтолог stars 19:05 Нова порція дощів і "холодяка": синоптик дала українцям прогноз на 2 червня 19:01 Попри різні обставини, вона продовжує малювати: історія юної і талановитої Насті 18:51 Де 2 червня у Хмельницькому не буде води 18:46 Драми при пустих трибунах: як у Хмельницькому визначали футзальних чемпіонів photo_camera 18:26 Купальний сезон у Хмельницькому: як підготувались і коли прийде спека photo_camera 18:00 У Хмельницькому виявили нові випадки COVID-19 17:22 У Хмельницькому чоловік намагався на кладовищі покінчити життя самогубством (ВІДЕО) play_circle_filled 17:09 На Хмельниччині 18-річний хлопець серед вулиці пограбував пенсіонерку 16:35 Зеленський може приїхати на Хмельниччину цього тижня 16:13 Мертвий чоловік місяць пролежав у квартирі: на Хмельниччині засудили жінку, яка вбила вітчима