Хмельничани привезли нагороди із чемпіонату з веслування на байдарках

Хмельничани привезли нагороди із чемпіонату з веслування на байдарках
Фото - Хмельницька міська рада
  • Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное проходив у Дніпрі.
  • Юні хмельничани повернулись додому з медалями.

Чемпіонат України проходив серед юніорів та молоді. Хмельничани змогли вибороти медалі різного гатунку. Представляли наше місто вихованці Хмельницьких ДЮСШ №2 та ДЮСШ №4. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради.

Хто з хмельничан здобув нагороди:

 Ганна Павлова здобула 5 нагород: 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову на різних дистанціях. Дівчина виконала норматив майстра спорту України, а також здобула право участі у чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное.

Артем Мельник виборов одну срібну та дві бронзові нагороди, а також виконав норматив майстра спорту України.

Флорчук Костянтин – 1-ше та 3-тє місця.

Євдокимова Марія – два 3-х місця.

Дячок Софія – два 1-х місця та 3-х місце.

Дежицька Анастасія – 1 місце та два 3-х місця.

Ярчевська Вікторія – комплект нагород - 1, 2, 3 місця.

Спортсменів підготували тренери-викладачі ДЮСШ №2 та ДЮСШ №4 Сергій Жиляєв та Юлія Жиляєва, Кияшко Ольга, Заруденський Сергій, Заруденська Тетяна, Майстер Аркадій, Козачок Валентина, Козачок Дмитро, Кушта Микола, Флерчук Віктор, Слівінський Олексій.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів
    Нагребли.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:09 Під час пожежі в Хмельницькому знайшли тіло чоловіка 10:07 Хмельницький в Instagram: підбірка кращих фото за тиждень photo_camera 09:02 Матерям загиблих воїнів з Хмельниччини вручили державні нагороди photo_camera 19:43 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 22 лютого Від читача 13:00 До уваги українських підприємств-імпортерів 18:35 Потеплішає: яку погоду очікувати в неділю на Хмельниччині 18:06 Представники Хмельниччини увійшли в склад полярників: вони вирушать в Антарктику 17:03 Вважався зниклим безвісти: на Хмельниччині попрощалися з 26-річним Артемом Синіцьким 16:06 Чи готові укриття Хмельницького до небезпеки: результати перевірки представників Омбудсмена 15:05 На Хмельниччині попрощалися з 21-річним Олександром Бронніковим, який загинув на Луганщині 14:04 Серед затриманих — жителі Хмельниччини: на кордоні зі Словаччиною зупинили чоловіків 13:02 Пропонував патрульним 15 000 гривень: у Хмельницькому зупинили пʼяного водія в комендантську (ВІДЕО) 12:03 Секс, їжа та 8 березня: головні стереотипи про Великий піст, які спростовують священики 11:18 Шахраї виманили у жителів Хмельниччини 390 тисяч гривень: подробиці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up