Хмельничани стали призерами Всеукраїнського турніру з тхеквондо

• У Харкові пройшов фестиваль України з тхеквондо ВТФ.
  • Учасниками стали дорослі та юні спортсмени з усіх куточків країни.
  • Загалом хмельничани вибороли 5 золотих , 9 срібних та 10 бронзових нагород.
  • Наша команда стала третьою у загальному заліку.

З 17 по 22 квітня у Харкові тривав фестиваль України з тхеквондо ВТФ. У його рамках пройшло шість окремих чемпіонатів. Спортсмени змагалися у різних вікових категоріях.

Так, 18 квітня відбувся розіграш перших медалей чемпіонату. Розіграли медалі серед дорослих. Участь у цих змаганнях взяли близько 140 спортсменів з 15 областей.

Хмельницький у цьому турнірі представила Баранова Олександра - тренер-викладач відділення тхеквондо ВТФ  Хмельницької ДЮСШ №3. Вона посіла 3 місце. Про це повідомили у прес-службі Хмельницької міської ради.

З 18-21 квітня  пройшли чемпіонат серед юніорів. Учасниками якого стали спортсмени з різних куточків країни.

За результатами змагань Хмельницька область посіла третє місце. Поступилися хмельничани спортсменам Харківської області та Києва.