Хмельничани здобули перемоги на двох спортивних чемпіонатах

Хмельничани здобули перемоги на двох спортивних чемпіонатах
Тут і далі фото Хмельницької ОВА
  • Вони взяли участь у чемпіонатах з кульової стрільби та легкоатлетичного кросу. 

Наприкінці жовтня в Україні відбулися два спортивні чемпіонати. У них взяли участь спортсмени із Хмельниччини та здобули перемоги. Про це розповіли в ОВА. 

Стрільба

Із 21 по 28 жовтня в місті Львів відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат з кульової стрільби. 253 спортсмени з 14 областей змагались за нагороди. На ньому були й спортсмени збірної команди Хмельниччини. Вони здобули золото і срібло, завоювавши 10 медалей.

Серед них — Жаркова Яна, Барановський Назар і Рудніцький Назар. А на рахунку майстра спорту Стецюка Віталія – золото, 2 срібла і бронза.

Відео дня

За підсумками року Віталія Стецюка включили до складу національної збірної України. Тренером чемпіонів є Крістіна Гілевич.

Крос

Минулими вихідними, 28-29 жовтня, у Білій Церкві відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. У ньому взяв участь хмельничанин – Атаманюк Андрій.  Він здобув золото. 

Андрій завоював І місце на дистанції 8 кілометрів серед молоді з результатом 26:16. Спортсмен виконав критерії відбору для участі у чемпіонаті Європи з кросу, який відбудеться 10 грудня в місті Брюсселі (Бельгія).

Спортсмена підготував заслужений тренер України – Ліщук Василь Володимирович.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ирина Ермакова

    Вітаємо! Пишаємося!

keyboard_arrow_up