Хмельничанка завоювала срібло чемпіонату світу з легкої атлетики

Хмельничанка завоювала срібло чемпіонату світу з легкої атлетики
Фото: REUTERS
  • Марина Бех-Романчук завоювала срібну медаль у фіналі зі стрибків у довжину на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходив у Катарі.

У столиці Катару пройшов фінал чемпіонату з легкої атлетики. Виступ нашої Марини Бех-Романчук приніс до скарбнички України ще одну медаль. Саме хмельничанка стала срібною призеркою у стрибках у довжину.

24-річна легкоатлетка показала результат 6,92 метри, який став для неї найкращим в нинішньому сезоні. При цьому рекордом Бех-Романчук залишається 6,93 метри, інформує УНІАН.

До слова, перше місце посіла німкеня Малайка Міамбо. Її результат -  7,30 метри. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
11:01 На Хмельниччині 17-річна квартирантка викрала у пенсіонерки $12 тисяч: буде суд 10:19 «Мамо, в мене болить голова». Дитячий невролог з Хмельницького про «червоні прапорці» 09:18 На Хмельниччині попрощались із 29-річним прикордонником Романом Хоменком 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 23 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 12:30 Кампанія з декларування зброї та боєприпасів в Україні триває 18:26 До +13: прогноз погоди для Хмельницького на тиждень 17:11 «Доступні ліки» 2026: МОЗ розширило перелік препаратів 16:23 4 найвідоміших родини Проскурова: хто вони і чим були багаті photo_camera 15:05 Центр надання соціальних послуг та укриття: де і які порушення виявили на Хмельниччині photo_camera 14:10 За добу на Хмельниччині було 12 пожеж сухої рослинності photo_camera 13:14 Графік планових відключень світла в Хмельницькому на 23-27 березня 12:08 За позовом ТЦК обмежили в правах водія з Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up