Хмельницький «Сокіл» переміг чемпіона України з футзалу (ВІДЕО)

Медіа із сайту СК Сокіл
  • Хмельничани виграли у київського «ХІТа».
  • «Сокіл» посідає четверте місце

Хмельницький «Сокіл» створив чи не головну сенсацію у 21-му турі Екстра-ліги - чемпіонаті України з футзалу. Команда із рахунком 2:1 перемогла діючого чемпіона — київський «ХІТ».

Матч відбувся у Здолбунові, де вимушено свої домашні поєдинки приймає «Сокіл». Із перших хвилин в складі суперника на майданчик вийшли добре знайомі хмельницьким вболівальникам гравці — Олександр Педяш, Артур Подлюк, Руслан Шеремета. Свого часу вони були одними з ключових гравців в «Соколі». Разом із партнерами вони нещодавно доволі успішно виступали в Лізі чемпіонів.

Відео дня

Перший тайм завершився внічию — 0:0. А на початку другого хмельничани відкрили рахунок після розіграшу ауту. Класний дальній удар вдався Даніілу Чижику. Вже за кілька хвилин другий м'яч у ворота киян відправив Кирило-Ілля Бабак, який реалізував вихід на побачення з голкіпером. Гості змогли скоротити відставання лише наприкінці й врятуватися від поразки не змогли.

«Сокіл» посідає поточне четверте місце в турнірній таблиці. При цьому хмельничани мають матчі в запасі й теоретично можуть розраховувати на кращу позицію за підсумками регулярного чемпіонату. Наступний матч хмельничани на виїзді 17 лютого зіграють про «Кардинал-Рівне».

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) – 2:1 (0:0)

«СОКІЛ»«СОКІЛ»: Ярослав Кожуховський – Даніїл Чижик, Андрій Хамдамов, Кирило-Ілля Бабак, Олександр Орган – Богдан Токар, Микола Сохорук, Олег Гуцуляк, Владислав Первєєв, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський – Богдан Бабенко
Головний тренер Роман Ковальчик

«ХІТ»: Олександр Кравець (Олександр Сухов, 21) – Олександр Педяш, Руслан Шеремета, Артур Подлюк, Даниіл Абакшин – Сергій Журба, Євгеній Жук, Ігор Чернявський, Володимир Поночовний, Євген Сірий, Олександр Сметаненко, Роман Горпинич, Владислав Сизик