Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи
27 автомобілістів з Хмельницького та Тернополя вдруге змагалися у автослаломі. На одному майданчику з чоловіками та чемпіоном України виступила жінка Іванна Кобельник на «Таврії», яка показала хоча і не найкращий, але стабільний результат.

- Не дивлячись на те, що на майданчику біля торгівельного центру «Європа», де проходили змагання, не було снігу, а був мокрий асфальт де-не-де з кригою, ми провели другий етап змагань з автослалому, - каже організатор Олександр Ракочий. – Якщо у першому етапі брали участь тільки хмельничани, то тепер до нас приєдналося двоє тернополян в класі «передній привід». Один з них – Дмитро Сторожук – організатор практично всіх офіційних автомобільних змагань (слалом, спринт-слалом, драг) у Тернополі.


У останній момент до участі у змаганнях приєднався чемпіон України з автослалому 2010 року Михайло Капітула. Він практично без тренувань проїхав дистанцію.


- На колесах машин двох учасників змагань була шипована гума, - каже Олександр Ракочий. – Один їздив на Ниві поза заліком. Інший - Роман Ульянов на ЗАЗ Славута - під час тренувальних заїздів, поки чекав своєї черги, повідколупував всі шипи зі своїх шин тільки заради того, щоб брати участь у загальному заліку. Автомобіліст посів 12-те місце.

Відео дня


Загалом, на майданчику точилася напружена боротьба. Різниця у часі між заїздами деяких учасників була долі секунди.

 

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №1 на сайті vsim.ua

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №2 на сайті vsim.ua

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №3 на сайті vsim.ua

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №4 на сайті vsim.ua

Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №5 на сайті vsim.ua

 Хмельницький: заради участі у змаганнях з автослалому з шин виколупують шипи , фото №6 на сайті vsim.ua

Переможці змагань з автослалому в класі «повний привід»:


Перше місце - Ярослав Підгайчук (Audi A6)


Друге місце - Павло Монастирський (ВАЗ 2121 Нива)


Третє місце - Олексій Єлісеєв (ВАЗ 2121 Нива)

 

Переможці змагань з автослалому в класі «задній привід»:


Перше місце - Михайло Капітула (BMW 330)


Друге місце - Андрій Заремба (ВАЗ 2101)


Третє місце - Андрій Корніцький (ВАЗ 2103)

 

Переможці змагань з автослалому в класі «передній привід»:


Перше місце - Ігор Куцло (ВАЗ 2108) Тернопіль


Друге місце - Геннадій Паламарчук (Fiat Uno)


Третє місце - Ігор Грицайко (Kia Rio)

 

Наступний етап змагань з автослалому організатори планують провести за два-три тижні.

 

Про те, як відбувався перший етап змагань з автослалому, читайте тут

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up