Олена СТОЙКО

Олена СТОЙКО - Всі Статті (542)

17 травня у Хмельницькому відбудеться святковий концерт до Дня Конституції Польщі від Хмельницького міського осередку Спілки поляків України.

30 травня вихованці дитбудинку в Соколівці Ярмолинецького району святкуватимуть випускний вечір. Хмельницькі водії вирішили подарувати випускникам подарунки і пропонують долучатися.

Вказівники з назвами міста Хмельницького на чотирьох в’їздах до населеного пункту тепер майоріють блакитно-жовтими кольорами. Їх розфарбували місцеві активісти та учасники «Автомайдану». Такими ж назвами можуть похизуватися ще Шепетівка, Чемерівці, Деражня та Ізяслав.

До Дня Європи у місті відбудеться фестиваль малюнку графіті «Хмельницький – місто європейське». З 16 до 18 травня десять кращих художників-графітистів малюватимуть панораму міста на стіні, що на в’їзді у Хмельницький на Ружичній.

14 травня у хмельницькій філармонії вперше дасть концерт джаз-квартет «Art Prestige» з Івано-Франківської філармонії. Дружній колектив поділиться зі сцени добрим настроєм і виконає твори сучасних композиторів.

У разі надзвичайної ситуації чи стихійного лиха хмельничанам є де сховатися. Якщо ви працюєте у приміщенні заводу, то перечекаєте лихо у сховищі. Всім іншим доведеться ховатися у підвалах своїх будинків та у сараях.

Самооборона та активісти Кам’янця-Подільського привезли на хмельницький майдан рибацькі сітки, у яких була риба та раки. Улов розклали на площі, вимагаючи відставки начальника Хмельницькдержрибоохорони Сергія Савіцького, який за їх словами, допускає подібне бракор’єрство у період нересту риби.

Вкладникам неплатоспроможних банків «Брокбізнесбанк» та «Банк Форум» на Хмельниччині виплатили вже 16 мільйонів гривень. Люди стоять у чергах за своїми «кровними». Але у «Укргазбанку», що видає гроші, кажуть, що грошей вистачить всім.

У нашому місті можна отримати професію як технолога та економіста, так і міжнародника та юриста. Вартість навчання, аби отримати диплом бакалавра, не менше шести-семи тисяч гривень на рік. Але у деяких вишах є можливість вчитися на бюджеті

У четвер, 8 травня, хмельницькі активісти разом з автомайданівцями планують розфарбувати слово «Хмельницький» на в`їзді до міста.

keyboard_arrow_up