«Хочемо більшого». Хмельницькі регбісти озвучили завдання на сезон

«Хочемо більшого». Хмельницькі регбісти озвучили завдання на сезон
  • «Поділля» готується до старту нового сезону чемпіонату України з регбі-15.
  • Минулого року наша команда стала третьою і хоче покращити свій результат.
  • Для досягнення мети керівництво команди шукає підсилення.

Новий чемпіонат України з регбі-15 для хмельницького «Поділля» розпочнеться 30 квітня. В цей день до нашого міста завітає рівненський «Верес». Гра пройде на стадіоні «Поділля» в неділю о 14:00.

Матч проти рівнян стане першим для хмельничан на шляху до виконання завдання на сезон. У цьому році подоляни не планують задовольнятися «бронзою» і хочуть щонайменше вийти до фіналу чемпіонату України.

 - Хочемо виграти перший етап і вийти напряму до півфіналу. Суперники в нас будуть непрості. Львівський «Сокіл» і київський «Антарес» мають стати основними конкурентами. Кияни у тестових матчах обіграли всі столичні команди. А минулого року вони виграли вищу лігу. Завдання на сезон – мінімум «срібло». Вийдемо у фінал Суперліги і там побачимо. На чудо проти «Олімпа» із Харкова в регбі-15 надіятися важко. Але все можливо, - розповідає президент федерації регбі Хмельницької області Олег Плахотюк.

На першому етапі «Поділля» зіграє у два кола проти чотирьох команд. Суперниками наших хлопців в групі «Захід» стануть «Роланд» (Івано-Франківськ), Сокіл (Львів), «Верес» (Рівне) і «Антарес» (Київ). Напряму до півфіналу потрапляють переможці західної і східної груп. Команди, які посядуть 2-3 місця, зіграють стикові матчі.

Для виконання завдання, як вважає Олег Плахотнюк, команді потрібне підсилення. Декілька гравців уже поповнили склад хмельничан. В основному це гравці, які раніше грали за «Поділля» і тепер повертаються до рідної команди. Також, за словами президента федерації, ведуться перемовини з регбістами з інших міст. Слідкуйте за новинами спорту і життям Хмельницького на vsim.ua.

Нагадаємо, нещодавно стартував чемпіонат України з регбі-7. Хмельничани у першому турі зупинилися за крок від сенсації.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
15:48 «Вимагав 2 200 доларів за підпис»: посадовця Хмельницької ОВА затримали на хабарі 15:31 «Згадуючи про нього, ти посміхаєшся»: у Хмельницькому попрощалися із Сергієм Приставчуком 14:49 «Батьки втратили єдину доньку»: уродженку Хмельниччини зґвалтували та вбили у Рівному 14:01 «Зник після конфлікту з мамою»: на Хмельниччині всю ніч шукали підлітка Від читача 10:22 До уваги перевізників! 13:13 Наводив удари по Хмельниччині: місцевого жителя судитимуть за держзраду 12:30 Світло можуть вимкнути без попередження: на Хмельниччині запровадили аварійні знеструмлення 11:46 Пожежа у Хмельницькому: на проспекті Миру горіло виробниче приміщення (ВІДЕО) 11:01 До 25 переломів на день: що відбувається у хмельницькому травмпункті 10:19 Запшикав працівників ТЦК балончиком: судитимуть жителя Хмельницького району 09:30 Жителів Хмельниччини запрошують на роботу в патрульну поліцію: умови та зарплата 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 5 лютого (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:15 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 6 лютого 21:01 На щиті — четверо військових з Хмельниччини: Пославський Андрій, Резничук Дмитро, Слободян Олександр, Ярмошук Василь 20:03 На Хмельниччині очікують негоду 6 лютого — оголошено жовтий рівень 19:04 Планові відключення світла у Хмельницькому на 6 лютого 18:28 На Хмельниччині зареєстровані сім індустріальних парків. У якому вони стані? 17:43 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Сергієм Приставчуком та Юрієм Ткачуком 17:01 Зникли два мільйони гривень: директор коледжу на Хмельниччині отримав підозру 16:13 Серед звільнених з полону — шестеро жителів Хмельниччини, — ОВА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up