Наступний сезон Екстра-ліги “Сокіл” гратиме за новим форматом

Наступний сезон Екстра-ліги “Сокіл” гратиме за новим форматом
Фото СК "Сокіл".
  • Відбулася зустріч керівників футзальних клубів.
  • Вони вирішили змінити систему розіграшу чемпіонату та кубку.

У наступному сезоні хмельницький “Сокіл” точно зіграє більше матчів. Лише в регулярному чемпіонаті планується 27 матчів за умови, що в чемпіонаті гратиме 10 команд. Для порівняння, у минулому сезоні було 18 поєдинків при такій же кількості учасників. 

Збільшення ігор стало можливим завдяки зміні формату змагань, який затвердили сьогодні, 9 червня, на зустрічі керівників клубів.. У наступному сезоні регулярний чемпіонат триватиме не 2, а 3 кола. У перших двох команди зіграють за традиційною схемою вдома/на виїзді. Хто буде господарем в третьому колі, визначать за допомогою жеребкування.

Відповідно й збільшиться кількість домашніх матчів для хмельничан. Таких буде 13 або ж 14, замість 9, як було у минулому сезоні.

Кількість ігор може збільшитися. Але лише для тих, хто вийде у вісімку кращих і змагатиметься за нагороди у плей-офф. Його система теж дещо зміниться. В 1/4 фіналу гратимуть не до трьох перемог, як раніше, а до двох. Перший матч серії відбудеться на майданчику команди, яка в регулярці посяде нижче місце, а друга, і за необхідності третя, на полі того, хто буде вище в турнірній таблиці.

Зазнала змін й система розіграшу кубку. Зокрема вирішальних стадій. Володаря трофею визначать у “Фіналі восьми”. Це дозволить скоротити тривалість сезону на три тижні. 

Більше ігор зумовить те, що сезон буде довшим. Він розпочнеться 21 серпня матчем між “Ураганом” та “Продексімом”, які посперечаються за суперкубок. 28 серпня - базовий день для першого туру. Завершення - середина червня 2022 року. Жеребкування календаря має відбутися в другій половині липня цього року. До того часу Асоціація футзалу України має отримати підтвердження участі від учасників. Про це повідомляє сайт СК “Сокіл”.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
17:07 Планові відключення світла в Хмельницькому 27 - 31 липня (ГРАФІК) 16:03 Кемпінг на Бакоті: де зупинитись і скільки це коштує 15:32 У Кам’янці-Подільському пройшов автомобільний ретрофестиваль photo_camera 14:18 Знайшли 20 кілограмів срібла: на кордоні зупинили автобус «Мілан-Хмельницький» photo_camera Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 13:26 20 хмельницьких медиків отримають премії від міськради (ІМЕНА) 12:12 Хмельницький в Instagram: 10 кращих фото за тиждень photo_camera 11:06 Горів магазин і квартири: на Хмельниччині сталося 8 пожеж 10:05 Купуючи путівку до Іспанії, хмельничанка натрапила на шахраїв 09:04 «Транспортний колапс»: хмельничанка просить зупинити облаштування зупинки біля «Либідь Плази» 18:01 Прогноз погоди на неділю, 26 липня, на Хмельниччині 17:16 На щиті 5 воїнів з Хмельниччини: Олександр Богач, Віталій Скидан, В’ячеслав Пшеничний, Микола Тимчук, Владислав Цирт
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up