Вікторія Онопрієнко: на шляху до омріяної перемоги (новини компаній)

Вікторія Онопрієнко: на шляху до омріяної перемоги (новини компаній)

У світі художньої гімнастики Україні належить не останнє місце, хоча кілька років похвалитися великими успіхами збірна не може. Великі сподівання пов’язували з Владою Нікольченко, саме вона була номером один серед наших грацій, але не склалося. Причин кілька, а в результаті маємо відсутність медалей на престижних світових змаганнях.

Якщо ви знаєтеся на спорті та бажаєте заробити, зробіть ставки на GGBET. Зайдіть на сайт, оберіть турнір, матч та перевірте свою інтуїцію.

Вікторія Онопрієнко: початок кар’єри

На сьогодні киянка Вікторія Онопрієнко — серед лідерів збірної України з художньої гімнастики, в яку вона прийшла ще 2015 року. Дівчинка пробувала себе у фігурному катанні, але за станом здоров’я з цим видом спорту довелося попрощатися. Потім була секція з художньої гімнастики, заняття з Юрченко Ольгою Валеріївною, до групи якої вона записалася. І лише через 7 років потрапила під крило Ірини Дерюгіної — тренера збірної України. Працьовиту цілеспрямовану дівчинку високо оцінили, зробивши її другим номером юніорської команди у 2017-му.

З цього моменту про Вікторію Онопрієнко згадують разом із Христиною Пограничною — на той час лідером збірної.

У 2017-му Ганна Різатдінова, бронзова призерка Олімпійських ігор-2016 і перший номер серед синьорок, сходить із дистанції. На Чемпіонаті Європи до вісімки кращих потрапляє Вікторія Мазур, але медалей в України немає, як і на чемпіонаті світу. Надії пов’язують з юніорками, серед яких звучить і ім’я Вікторії Онопрієнко, проте спортсменка мала перейти на дорослий рівень тільки 2019 року. 2018-го вона кваліфікувалася на Юнацькі Олімпійські ігри, але не змогла взяти в них участь. За правилами турніру, від країни могла виступати лише одна гімнастка. Вікторію не обрали.

2019 рік — Онопрієнко серед синьорок

У дорослій збірній Вікторія намагається не втрачати позицій і цілеспрямовано працює на тренуваннях.

В українській художній гімнастиці у 2018 році з’являється сильна спортсменка, з якою пов’язують надії на медаль майбутніх Олімпійських ігор — Влада Нікольченко. Їй не вистачає досвіду, мотивації, виступи часто залежать від настрою, але вона виконує елементи підвищеної складності. На своєму першому чемпіонаті світу Влада посідає 4 місце. Це серйозна претендентка на перемогу. Конкурувати з Нікольченко Онопрієнко не може, але продовжує працювати над собою.

2019 року саме дві ці спортсменки здобули ліцензії для України на Чемпіонаті Європи–2020, причому Вікторія потрапила до списку учасниць саме завдяки своїй працездатності.

Вікторія Онопрієнко — на піку кар’єри?

2021 рік для Вікторії Онопрієнко був дуже вдалим. Вона бере участь у чемпіонатах світу та Європи, причому входить до вісімки найкращих. З Христиною Пограничною Вікторію відбирають для участі в індивідуальних змаганнях на Олімпійських іграх-2020, що проходили у Токіо з 21 липня по 8 серпня 2021 року. Грації посідають відповідно 9 та 10 місця — це не перемога, але вони серед найкращих спортсменок світу.

Говорити про те, що Вікторія Онопрієнко наразі перебуває на піку кар’єри, не можна. Але її досягнення за 2022 рік є найкращими. Вперше з 2018 року українська художниця знову на 4 місці світової першості й готова до боротьби на спортивному фронті. А ми тримаємо за неї кулачки.

keyboard_arrow_up